• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

5 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام خدمت دوستان

ببخشيد من مي خواستم پوسته ي سايتم رو عوض كنم، اگر عوض كنم اطلاعاتي كه تو سايت دارم از بين نميرن؟ چه جوري منتقل ميشن به پوسته ي جديد؟

و اينكه پوسته و قالب چه فرقي با هم دارن؟

يكيم اينكه من قالبي مي خواستم كه عريض باشه، اسلايد شو داشته باشه، صفحاتش جداگانه قابل تنظيم باشه، منوهاش افكت داشته باشه، دو تا سايدبار داشته باشه، وسط صفحه هم 2 ستونه باشه. اينجور قالبي داريم؟

خيلي ممنون

ببخشيد زياد سوال كردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با خیال راحت پوستتونو عوض کنید. مطالب نوشته شده شما کاملاً‌ مجزا از پوسته (قالب, تم, theme) شما هستند و در دیتابیس ذخیره میشوند نه در پوسته.

جواب سوال دوم هم در پاسخ بالا داده شد.

سوال سوم : در انجمن و سایت های ارائه دهنده پوسته رایگان معرفی شده در انجمن جستجو کنید تا پوسته مورد نظر خودتونو پیدا کنید و در صورت نیاز ویرایش کنید.

در این قسمت اسلایدر های زیادی معرفی شده جستجو کنید.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خيليممنون به خاطر پاسختون 8))

يعني وقتي مثلا" اگه پوسته ي الان من يه بخش خاصي داشته باشه و پوسته ي جديد اون بخش رو نداشته باشه، مطالبش چي ميشن؟

سايتي رو ميشناسيد كه ويرايش و كلا" آموزش طراحي و كدنويسي و ... وردپرس رو داده باشه؟

بازم ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
يعني وقتي مثلا" اگه پوسته ي الان من يه بخش خاصي داشته باشه و پوسته ي جديد اون بخش رو نداشته باشه، مطالبش چي ميشن؟

روی پوسته پیش فرض بالا میاد.

سايتي رو ميشناسيد كه ويرايش و كلا" آموزش طراحي و كدنويسي و ... وردپرس رو داده باشه؟

بخش اموزشهای انجمن رو دنبال کنید.

بخش آموزش

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط RaymondDragon
      درود دوستان من...
      پوسته زیر با بوت استرپ طراحی و کد نویسی کردم...لطفا نظر را بگویید...
      http://usbcode.ir/
    • توسط saba0000
      سلام روزبخیر در قالب virtue در قسمت تنظیمات قالب ابزاری داره که حداکثر تعداد پست های قابل نمایش در صفحه اول رو تنظیم میکنه که بصورت پیش فرض روی 8 تنظیم شده قبلا یکی از دوستان به عدد 50 تغییرش داده بود که الان در دسترس نیست متاسفانه پوسته رو بروز کردم و تغییرات اعمال شده از بین رفت لطفا کدی رو که باید قرار بدم با ادرس فایل راهنمایی کنین
      ادرس سایت http://www.spacer-plastic.ir/
      ممنون
    • توسط soleyman
      سلام کسی هست این قالب رو از بلاگفا به وردپرس ترجمه کنه ؟ هزینشم هرچقد باشه میدم فقط سریع تر لازم دارم .
      دانلود قالب