رفتن به مطلب

تعويض پوسته

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان

ببخشيد من مي خواستم پوسته ي سايتم رو عوض كنم، اگر عوض كنم اطلاعاتي كه تو سايت دارم از بين نميرن؟ چه جوري منتقل ميشن به پوسته ي جديد؟

و اينكه پوسته و قالب چه فرقي با هم دارن؟

يكيم اينكه من قالبي مي خواستم كه عريض باشه، اسلايد شو داشته باشه، صفحاتش جداگانه قابل تنظيم باشه، منوهاش افكت داشته باشه، دو تا سايدبار داشته باشه، وسط صفحه هم 2 ستونه باشه. اينجور قالبي داريم؟

خيلي ممنون

ببخشيد زياد سوال كردم

لینک به ارسال

سلام

با خیال راحت پوستتونو عوض کنید. مطالب نوشته شده شما کاملاً‌ مجزا از پوسته (قالب, تم, theme) شما هستند و در دیتابیس ذخیره میشوند نه در پوسته.

جواب سوال دوم هم در پاسخ بالا داده شد.

سوال سوم : در انجمن و سایت های ارائه دهنده پوسته رایگان معرفی شده در انجمن جستجو کنید تا پوسته مورد نظر خودتونو پیدا کنید و در صورت نیاز ویرایش کنید.

در این قسمت اسلایدر های زیادی معرفی شده جستجو کنید.

لینک به ارسال

خيليممنون به خاطر پاسختون 8))

يعني وقتي مثلا" اگه پوسته ي الان من يه بخش خاصي داشته باشه و پوسته ي جديد اون بخش رو نداشته باشه، مطالبش چي ميشن؟

سايتي رو ميشناسيد كه ويرايش و كلا" آموزش طراحي و كدنويسي و ... وردپرس رو داده باشه؟

بازم ممنون

لینک به ارسال
يعني وقتي مثلا" اگه پوسته ي الان من يه بخش خاصي داشته باشه و پوسته ي جديد اون بخش رو نداشته باشه، مطالبش چي ميشن؟

روی پوسته پیش فرض بالا میاد.

سايتي رو ميشناسيد كه ويرايش و كلا" آموزش طراحي و كدنويسي و ... وردپرس رو داده باشه؟

بخش اموزشهای انجمن رو دنبال کنید.

بخش آموزش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...