رفتن به مطلب

نمایش یک ستون از دسته خاص

eskafild

پست های پیشنهاد شده

سلام

نمی دونم با جوملا کار کردید یا نه ولی در اون میشد برای هر دسته از مطالبی که می خوایم یه افزونه نصب کنیم و اون رو در ستون خاص به نمایش بگذاریم،

می خواستم ببینم برای وردپرس هم چنین افزونه ای هست؟

لینک به ارسال

اگر منظورتون آخرین پست های یک دسته خاص هست میتونیداز ابزارک استفاده کنید.

لینک به ارسال

بله هم میشه با ابزارک اینکار رو کرد هم با یک کوئری

لینک به ارسال

اگه مثل اون سایت می خوای :

<?php
query_posts('cat=1&showpoats=10');
while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
<div class="gn_static_1">
<center>
<a href="<?php the_permalink(); ?>" alt="<?php the_title(); ?>" title="<?php the_title(); ?>">
<div style="float:right;margin:2px;border:solid; border-width:1px; padding: 0px;" alt="تصویر">
<?php the_post_thumbnail(array(45,55)); ?>
</div></a>
</center>
<a target="_blank" href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a>
</div>
<?php endwhile;
wp_reset_query();
?>

cat=1 بجای عدد یک آیدی دسته مورد نظر رو بنویس یا از category_name استفاده کن ، تعدا نمایششون هم showpoats=10 بجای عدد 10 عدد مورد نظرت رو بنویس

برای نمایش تصویر بند انگشتی نیز کد زیر رو به فایل functions.php قالب اضافه کن :

add_theme_support('post-thumbnails'); if ( function_exists('add_theme_support') ) { add_theme_support('post-thumbnails'); }
?>

لینک به ارسال

خیر ابزارک متن از php پشتیابنی نمی کنه می تونید ابزاک php widget رو نصب کنید

اگر پیوند یکتا بر روی حالت دیفالت است ساده ترین کار بدون استفاده از پلاگین برای یافتن ایدی دسته مورد نظر » ورود به قسمت دسته ها » با قرار دادن نشانگر موس بر روی لینک دسته مورد نظر » کلیک بر روی لینک نمایش

یک همیچین آدرسی به شما داده خواهد شد :

domain.com/?cat=3

عدد درج شده نماینگر عدد آیدی دسته مورد نظر می باشد

لینک به ارسال

<?php
<center>
<a href="<?php the_permalink(); ?>" alt="<?php the_title(); ?>" title="<?php the_title(); ?>">
<div style="float:right;margin:2px;border:solid; border-width:1px; padding: 0px;" alt="تصویر">
</div></a>
</center>
</div>
<?php endwhile;
wp_reset_query();
?>

cat=1 بجای عدد یک آیدی دسته مورد نظر رو بنویس یا از category_name استفاده کن ، تعدا نمایششون هم showpoats=10 بجای عدد 10 عدد مورد نظرت رو بنویس

add_theme_support('post-thumbnails'); if ( function_exists('add_theme_support') ) { add_theme_support('post-thumbnails'); }
?>

کد بالایی را میشه تو ابزارک استفاده کرد؟ آخرش من اینو یاد نگرفتم. یعنی می گین اضافه کن. اما نمی دونم کجا باید اضافه بشه این کدا.

کاش این مورد کاملا و مفصل و بصورت تصویری یاد داده می شد. چون خیلی از دوستانی که با ورد پرس کار می کنند با این مورد مشکل پیدا می کنند.

لینک به ارسال

توضیح ساده بود

کاربر قبلی خواستن مثل اون ادرسی که دادن باشه من هم همونرو گذاشتم ، این قبیل کدها رو بنا به نیازیتون در فایلهای قالب میذارین

مقلا اینجور فراخوانی پستها بیشتر در سایدبار قالب صورت میگیره که در فایل sidebar.php قرار میدیم

لینک به ارسال

توضیح ساده بود

کاربر قبلی خواستن مثل اون ادرسی که دادن باشه من هم همونرو گذاشتم ، این قبیل کدها رو بنا به نیازیتون در فایلهای قالب میذارین

مقلا اینجور فراخوانی پستها بیشتر در سایدبار قالب صورت میگیره که در فایل sidebar.php قرار میدیم

ساید بار من که دیگه جا نداره. مگه اینکه یه ساید بار جدید اونم سمت راست سایت ایجاد کنم که بلد هم نیستم. چه جوری می تونم یه ساید بار جدید باز کنم سمت راست سایت؟

لینک به ارسال

اول باید طبق پهنای پوسته تون یک فضایی براش در نظر بگیرید.

بعد هم یک فایل میسازید مثلا به اسم sidebar-new.php و بعد هم به صورت زیر در پوسته تون فراخوانی میکنید:

<?php get_sidebar('single'); ?>

لینک به ارسال

<?php
<center>
</div></a>
</center>
</div>
<?php endwhile;
wp_reset_query();
?>

?>

دوست عزیز. پی اچ پی را گفتین یکی از مشکلات من حل شد. خیلی ممنون. اما در رابطه با تصویر بند انگشتی اونو باید کجای functions.php قرار بدم. من انتهای قایل قرار دادم هیچ چی تغییر نکرد. البته بگم من بعد وردپرس بادی پرس را نیز نصب کردم و الان با پوسته بادی پرس کار می کنم.

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

لینک به ارسال

بعد از افزودن کد به فانکشن در قسمت ارسال پست در سایدبار چپ منویی به نام تصویر شاخص ایجاد می‌شود

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

اول باید طبق پهنای پوسته تون یک فضایی براش در نظر بگیرید.

بعد هم یک فایل میسازید مثلا به اسم sidebar-new.php و بعد هم به صورت زیر در پوسته تون فراخوانی میکنید:

<?php get_sidebar('single'); ?>

چه جوری میشه زیر پست اولی یک ساید بار داشت؟

یعنی وقتی مطلبی ارسال می کنیم این ساید بار زیرش قرار بگیره .

تو ساید باری که ایجاد می کنیم چه کدی قرار دهیم؟ تو همیجا قرار میدید لطفا؟

کد فراخوانی را دقیقا کجای پوسته قرار بدهم که زیر پست اولی قرار بگیره ؟

لینک به ارسال

همه چیز به قالب شما مربوط میشه

تا قالب رو نبینیم که نمیشه گفت کجاش چی اضافه کنید

لینک به ارسال

همه چیز به قالب شما مربوط میشه

تا قالب رو نبینیم که نمیشه گفت کجاش چی اضافه کنید

قالب من twenty ten هست. هیچ کاری هم روش انجام نشده.

ممنون

لینک به ارسال

خیلی ببخشید من این کد رو خیلی احتیاج دارم! به جاش از افزنه Advanced Random Post Thumbnails Widget استفاده میکنم که یه بدی داره و اینه که تصاویر رو از بند اگشتی لود نمیکنه از اولین تصویر پست لود میکنه که باعث میشه سرعت لود سایت پایین بیاد!

این کد رو میشه همراه استایلی که زیبا باشه قرار بدید؟

لینک به ارسال

کد که توی صفحات قبل هست.

برای استایل هم باید با توجه به پوسته تون بنویسید.

لینک به ارسال

قالب من twenty ten هست. هیچ کاری هم روش انجام نشده.

ممنون

این قالب رو می خواین سایدبار داشته باشه ، در اسرع وقت تک نوشته این قالب رو براتون بهش سایدبار اضافه می کنم و در همین تاپیک ضمیمه می کنم

لینک به ارسال

این قالب رو می خواین سایدبار داشته باشه ، در اسرع وقت تک نوشته این قالب رو براتون بهش سایدبار اضافه می کنم و در همین تاپیک ضمیمه می کنم

خیلی ممنون دوست عزیز. بله یک ساید بار که زیر پست اول قرار بگیره . پوسته همونی هست که به شما گفتم و هیچ تغییری بهش اضافه نشده .

ارتفاع ساید بار به همان مقدار ساید بار کناری باشه خوبه و از عرض با ساید بار کناری تداخل پیدا نکنه .

خسته نباشید

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

به دلیل مشغله کاری به طور کل این موضوع رو فراموش کرده بودم

دیگه زمان نمیگم که باز بد قول بشم

آماده شده هست !!!

برای دانلود میذارمش !!!

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

به دلیل مشغله کاری به طور کل این موضوع رو فراموش کرده بودم

دیگه زمان نمیگم که باز بد قول بشم

آماده شده هست !!!

برای دانلود میذارمش !!!

مدیر عزیز آقای NESTED ما همچنان به کمک شما نیاز داریم. اون ساید بار را چطوری باید اضافه کنیم ؟ یعنی زیر پست اول :wub:^_^

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...