• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
mehdi.tayebi

دستکار در قسمت ابزارک - کنترل پنل

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان .

من جدیدا یه پوسته ای رو نصب کردم که در قسمت ابزارک آن در کنترل پنل یک سری منو ها و ابزارکهایی وجود داره که نیازی به اونها ندارم . میخواستم ببینم چطور میشود کامل از بخش کنترل پنل حذفشون کرد ؟؟

در فایل پیوست عکسش رو گذاشتم .

یه خواهش دیگه هم داشتم که میدونم جاش اینجا نیست اما ممنون میشم جواب بدید .

من وسط صفحه ام یه باکس قرار دادم که عنوانش هستش آخرین اخبار شرکت .

یه دسته بندی هم قرار دادم به عنوان اخبار شرکت .

چطور میتونم به وسیله RSS یا هر موضوع دیگه که فکر میکنید خوب باشه در اون باکس اخبارم ، 5 خبر آخر رو به صورت تیتر نمایش بدم . ..

مرسی

post-667-0-36644500-1355833825_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به انجمن خوش امدین دوست عزیز

برای حذف ابزارک های اضافه شما بایداز بخش فانکشن پوسته (بنظر میرسه پوسته شما فریمورک/هسته اصلی داره) این ها رو حذف کنید. کدهای ایجاد رو پیدا و حذف کنید.

برای فید هم میتونید از ابزارک فید/rss خود وردپرس استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش امدین دوست عزیز

برای حذف ابزارک های اضافه شما بایداز بخش فانکشن پوسته (بنظر میرسه پوسته شما فریمورک/هسته اصلی داره) این ها رو حذف کنید. کدهای ایجاد رو پیدا و حذف کنید.

برای فید هم میتونید از ابزارک فید/rss خود وردپرس استفاده کنید.

درسته framework داره اما یه پوشه مجزا هستش .. یعنی پوسته یه پوسته جدا داره و فریم ورک هم یه پوشه جدا دیگه که من فقط اون پوشه مربوطه به پوسته رو برداشتم و ادیت کردم .

مگه امکان داره بهم متصل باشن ؟؟؟!! یعنی چی ؟ چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلا من یه همچین چیزی تو فریم ورکهام نمی بینم که بخوام حذفشون بکنم . من اصلا باید دنبال چی بگردم ؟؟؟ فایلهای فریمورک رو اتچ کردم .

framework.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایلهای مختلف در پوسته های سنگین بهم اینکلود میشن.

باید در فایلهای مختلف بدنبال این نوشته ها باشید و اونها رو پیدا کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی . با کمک و راهنماییتون تونستوم قسمت ساید بار های اضافی رو کامل حذف کنم الان تنها مشکلم ابزارک ها هستند که هر چی سرچ میکنم پیدا نمی کنم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر ابزارک برای همین پوسته باشه شما کافیه عنوان ابزارک رو توی فایلهای اصلی جستجو کنید. مطمئنا پیدا میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nima-shr
      سلام دوستان خسته نباشید. بنده یه مشکلی توی قرار دادن ابزارک ها دارم اونم اینه که ابزارک ها به صورت سطری و عمودی کنار هم قرار میگیرند و این باعث میشه اولا زشت بنظر برسه ثانیا کلی فضای پرت و بدرد نخور ایجاد میشه که چارچوب قالب رو خراب میکنه. چطور میتونم ابزارکها رو بطور افقی و بدون فضاهای زاید کنار هم قرار بدم؟ ممنون
    • توسط IFTHEN
      برای اضافه کردن ابزارک به وردپرس به چه صورت باید عمل کنم؟
      چند تا مطلب خوندم اما بیشتر توضیح و آموزش اضافه کردن ساید بار بود.
      1- یک قالب برای یک صفحه داخل پوسته تعریف کردم، و یک سایدبار هم برای اون قالب تعریف کردم. می خوام توی اون قالب بتونم از ابزارک استفاده کنم. به این صورت که از قسمت ابزراک ها داخل پنل وردپرس، بتونم به ابزارک رو به سایدبار مربوطه و یا سایدبارهای دیگه اضافه کنم.
      2- در مرحله بعدی هم می خوام توی اون ابزارک، چند تا فیلد در نظر بگیرم یکی برای عنوان، یکی برای لینک و یکی هم برای عکس. و این به عنوان یک آیتم در سایت بار نمایش داده بشه و حالا بشه به صورتی این یک آیتم رو کم یا زیاد کرد و این سه فیلد داخل اون ابزارک برای هر آیتم که اضافه می شه نمایان بشه و بشه پر کرد و در سایت نمایش داده بشه!

چطور می تونم این کار رو انجام بدم؟

• توسط miraziz
      با سلام. من قالبی از قالب های شرکت theme grill را نصب کردم که همراه قالب فایل ابزارک ها را نیز اضافه کردم. ابزارک های این شرکت بسیار مفید هستند ولی متاسفانه وقتی همین ابزارک های را می خواهم در قالبی دیگر درون ریزی کنم خطا میده.
      آیا شما راه حلی برای این مشکل دارید؟
    • توسط reza_yki
      سلام به همه دوستان من ابزارکی برای بنر تبلیغاتی طراحی کردم به شکل زیر:
      http://s7.picofile.com/file/8256300068/ads.png
      ابزارک همه چیش درست هست فقط من یک گذینه دیگه بهش اضافه کردم اون هم این بود که کاربر بتونه بی نهایت از این رو به بالا و یا پایین اضافه کنه این قسمت رو هم دقیقا انجام دادم شکل زیر:
      http://s6.picofile.com/file/8256300084/unlimit.jpg
      فقط یک اشکال داره اون هم این که ذخیره نمی شه چطوری می تونم $instance ها رو بصورت ارایه تعریف کنم تا اطلاعات ذخیره بشه؟
      اگه هزینه هم خواستید عیبی نداره فقط چیزی رو که می خوام بشه
      ممنون
    • توسط bagherijan
      سلام
      هرچقدر گشتم پاسخ و راه حل درستی واسه این مشکل پیدا نکردم!
      در قسمت ابزارک ها ، ابزارک برگه رو در فوتر سایت قرار دادم اما کل برگه های سایت رو نشون میده! و گزینه "استثناها" رو هم طبق راهنما با شناسه برگه هایی که نمیخواستم نمایش داده بشه تکمیل کردم.اما هیچ استثنایی اعمال نمیشه و باز هم کل برگه ها نشون داده میشه! لطفا راهنمایی کنید که چطور این مشکل رو حل کنم؟! در ضمن نمیخوام از ابزارک فهرست ها استفاده کنم. لطفا همین ابزارک برگه ها رو بگید چطور درستش کنم یا افزونه مشابه اگر هست معرفی کنید.سپاس