رفتن به مطلب

درخواست معرفی سیستم تبلیغات

پست های پیشنهاد شده

سلام.از دوستان تقاضا دارم تا یک سیستم تبلیغات (یعنی بنر اونها رو در سایت قرار دهیم و بر اساس تعداد نمایش کسب درآمد کنیم) خوب به بنده معرفی کنند.باتشکر

لینک به ارسال

سلام.از دوستان تقاضا دارم تا یک سیستم تبلیغات (یعنی بنر اونها رو در سایت قرار دهیم و بر اساس تعداد نمایش کسب درآمد کنیم) خوب به بنده معرفی کنند.باتشکر

اینها بر اساس کلیک هایی که بخورن پول میدن

anetwork.ir

البته سایت بالا شمارش کلیک هارو خیلی درش اذیت میکنه من بهت پیشنهاد میکنم از سایت زیر استفاده کن

ad2ad.ir

لینک به ارسال

اصلا دنبال این سیستم ها نباشید. بهتره بدنبال یک آگهی دهنده خوب باشید(شخص حقیقی یا حقوقی)

لینک به ارسال

اصلا دنبال این سیستم ها نباشید. بهتره بدنبال یک آگهی دهنده خوب باشید(شخص حقیقی یا حقوقی)

ميشه بگيد چرا؟

لینک به ارسال

اینهمه انرژی صرف اینکار میکنید اما پولی که دستتون میاد اصلا ارزشش رو نداره.

لینک به ارسال

مرتضي جان،شما درست ميگيد.

شما حداقل چندتا پيراهن بيشتر من پاره كردي،ميشه بگيد وبسايت ما بايد چه قابليت و ويژگي هايي داشته باشه كه شركت ها و... بخواهند تبليغات در سايت ما بذارند؟

لینک به ارسال

مهمترین فاکتور برای دریافت آگهی مسلما بازدید و تعداد ورودی های قابل قبول هست.

برای شروع هم میتونید آگهی دوستانتون رو برای مدتی برایگان بزارید و یکی دو بخش خالی برای آگهی تعبیه کنید تا کاربران هم برای اینکار ترغیب بشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...