رفتن به مطلب

مشکل در درون ریزی - برنگشتن فایل های فارسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام عرض ادب و خسته نباشید . 

مشکلی که من دارم این است که در سیستم درون ریزی در قسمت رسانه ها . من از سایت قبلیم برون ریزی کردم و فایلشو رو هاردم ذخیره کردم ..... 

اما وقتی الان درون ریزی رو انجام می دهم . فقط بعضی از عکس ها بر می گرده . قسمت عمده ی از اون ها بر نمی گرده ...  خودم می گم شاید به خاطر این هست که عکس های که برنمیگرده اسمشون فارسی هست . (عکس های که برگشته اسمشون انگلیسی هست . ) و این مشکل فقط در قسمت رسانه ها وجود دارد .

من اودم از cpanel بک اپ کلیه سایت رو هم گرفتم . و به صورت دستی فایل های عکس های رسانه را از مسیر 

\public_html\wp-content\uploads

به همون صورتی که بوده دقیقا در همون مسیر اپلود کردم ...

........................... اما مشکل من این هست که تصاویر در قسمت رسانه بالا نمی آید ....          لطفا راهنمایی بفرمایید .... 

یکی دیگه مسئله هم که وجود داره این هست که من چندین بار اقدام به درون ریزی کردم و جالب این هست که هر دفعه که فایل ها را درون ریزی می کنم 

عکس های که وجود دارد پیغام میده :  رسانه “faxkala Electric (175)” already exists.

عکس های که وجود نداره پیغام میده :  Failed to import رسانه “تبلیغات (13)”

امام باز هم عکس ها بالا نمی اید و در قسمت رسانه ها وجود نداره .

یکی دیگه پیغام هم که میده این هست 

Remember to update the passwords and roles of imported users.

لطفا راهنمایی بفرمایید ....................................................... 

yadegar252@yahoo.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...