رفتن به مطلب

تغییر متن ادامه مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام شب تون بخیر. روم نمیشه دیگه سوال بپرسم کلی مزاحم شدم ولی سعی میکنم دیگه کمتر مزاحم بشم شرمنده دیگه.

من یه سایت برای یکی از فامیلامون چند وقت پیش درست کردم که اسم قالبش glossgamble هست و از قسمت پوسته های وردپرس فارسی دانلودش کردم. یه سری مشکلات داشت مثلا چپ چین بود که به لطف سرچ گوگل رفع شدن. ولی یه مشکل که هست اینه که متن "ادامه مطلب" انگلیسی هستش. و معمولا ادامه مطلب تو فایل ایندکس هست ولی این پوسته ادامه مطلبش توی هیچ فایلی نبود تمام فایل هارو سرچ کردم. توی فانکشن (more…) بود که تغییرش دادم ولی باز انگلیسیه حالا یه راهنمایی کنید این رفع بشه ممنونم از همتون... این آدرس سایته www.sato.ir

لینک به ارسال

بله الان تو فایل فانکشن به این شکل هست

if(!isset($text_more)) $text_more="ادامه مطلب";

ولی تو سایت انگلیسی هست!!!

لینک به ارسال

سلام

آدرس دریافت پوسته رو بدید تا بررسی کنیم.

پ.ن:

لطفا برای بالا آوردن تاپیک پست اضافه نزنید. همه تاپیک ها خونده میشه و پاسخ داده میشه.

در مورد سوال پرسین هم انجمن برای سوال و رفع مشکل کاربران ایجاد شده پس ناراحتی از پرسیدن سوال وجود نداره.

لینک به ارسال

معذرت میخوام بابت کم حوصلگیم و تاپیک اضافه که زدم. این ادرس این ادرس پوسته هستش. ممنون از محبت تون

http://wp-persian.com/get/themes/glossgamble.zip

لینک به ارسال

ادامه مطلب درست هست. مینویسه : (ادامه…)

فایل فانکشن پیوستی رو با اونی که دارید جایگزین کنید و سطح دسترسیش رو روی 644 ست کنید.

post-1-0-23821900-1355863790_thumb.png

functions.rar

لینک به ارسال

+

باز هم افزونه های مورد استفاده را چک کنید.

افزونه های مربوط به سئو.

لینک به ارسال

فایل پیوستی رو جایگزین کردم و دسترسیشم روی 644 قرار دادم (البته خودش روی 644 بود) تمام افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی دوباره انگلیسیه!! دست روی هر کاری میذارم میشه پروژه ای واسه خودش

لینک به ارسال

آآهان. خب یعنی باید این وردپرس رو حذف کنم؟ از اول فارسی نصب کنم؟

تبدیل وردپرس انگلیسی به فارسی

لینک به ارسال

برای مشکل ادامه مطلب بعضی جاها در پوستتون از این تابع استفاده شده بود:

<?php the_content(); ?>
<?php the_content('Read the rest of this entry »'); ?>

که از تابع پوسته پیشفرض برای ادامه مطالب استفاده میکرد و یا ترجمه نشده بود که باید به این صورت تغییر میکرد:

the_content('ادامه مطالب ...');

لینک به ارسال

دستت طلا آقا سعید خیلللللللللللللللللی لطف کردید. من بهتره برم یه کم برنامه نویسی وردپرس رو یاد بگیرم اینجوری نمیشه. کارشناسی کامپیوترم ولی توی دانشگاه دو واحد html داشتیم و یه مباحث ویژه که اونم سی شارپ بود. واقعا متاسفم واس بچه های رشته کامپیوتر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...