رفتن به مطلب

فروش قالب Zephyr

amator

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان
یکی دو روز پیش قالب Zephyr ( اخرین اپدیت ان ) را از یک سایت وردپرسی خریداری نموده ام که پس از بررسی متوجه شدم قالب خریداری شده منطبق با نیاز من نیست! و با توجه به اینکه امکان عودت قالب وجود ندارد حالا قصد فروش این قالب با اکانت ان را دارم ( نسخه های اپدیت بعدی را هم میتونید از اکانت دریافت کنید ) اطلاعات اکانت نیز برای شما ارسال می گردد!
دوستان بنده خودم فروشنده هستم و این قالب فقط و فقط به یک خریدار فروخته می شود .
قیمت خرید بنده 50 بوده و قیمت برای خریدار 45 است

لینک به ارسال

این قالب نال شده است.
اینها هیچ کدام از صاحب اصلیش خریداری نشده .

کلا توصیه نمی کنم از این قالب ها بخرید.

دو برابر پول را بدید براتون طراحی بکنند که همه عمر راحت باشید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۶/۲۸ ه‍.ش. at 10:35، runy گفته است :

این قالب نال شده است.
اینها هیچ کدام از صاحب اصلیش خریداری نشده .

کلا توصیه نمی کنم از این قالب ها بخرید.

دو برابر پول را بدید براتون طراحی بکنند که همه عمر راحت باشید.

کسی از شما توصیه خواست؟

متاسفم برای شما که برای دراوردن چند ریال از تاپیک های دیگران سو استفاده می کنید !

شما اگر واقعا هدفتون کمک به دیگران بود یک تاپیک ایجاد می کردید یا حداقل در تاپیک مدیران سایت های فروش قالب که در این انجمن عضو هستند چنین اظهار نظر های می کردید!

همه ی ایران از بچه 6 ساله تا افراد مسن که جنس ارجینال بهتر است ! اما همه از ویندوز کرک و تمامی نرم افزار های کرک استفاده می کنید ! شاید شما هم جز این دسته هستید و اطلاع ندارید !

من نه فروشنده قالبم و نه اصلا در کار فروش ابزار و افزونه های سایت هستم ! بنده یک خریدارم که یک قالب را خریداری کردم و بررسی کردم دیدم از نظر گرافیک با طراحی مد نظر من فاصله دارد همین !!

خنده داره :D

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amator گفته است :

کسی از شما توصیه خواست؟

متاسفم برای شما که برای دراوردن چند ریال از تاپیک های دیگران سو استفاده می کنید !

شما اگر واقعا هدفتون کمک به دیگران بود یک تاپیک ایجاد می کردید یا حداقل در تاپیک مدیران سایت های فروش قالب که در این انجمن عضو هستند چنین اظهار نظر های می کردید!

همه ی ایران از بچه 6 ساله تا افراد مسن که جنس ارجینال بهتر است ! اما همه از ویندوز کرک و تمامی نرم افزار های کرک استفاده می کنید ! شاید شما هم جز این دسته هستید و اطلاع ندارید !

من نه فروشنده قالبم و نه اصلا در کار فروش ابزار و افزونه های سایت هستم ! بنده یک خریدارم که یک قالب را خریداری کردم و بررسی کردم دیدم از نظر گرافیک با طراحی مد نظر من فاصله دارد همین !!

خنده داره :D

من می خوام میان این همه استاد برای خودم تبلیغ کنم و پول دربیارم ؟

قانون این انجمن این بود که از نال شده ها حرفی و بحثی به نباشه .

هر جور دوست درای فکر کن

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال
  • Morteza این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...