• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
runy

خرید به شرط عضویت در سایت

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

آقا چکنم که کاربر بعد از عضویت در سایت اجازه خرید داشته باشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. اگر فروشگاهتون ووکامرس هست توی تنظیماتش هست اجبار به عضویت برای خرید !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 43 دقیقه قبل، فرحان گفته است :

سلام. اگر فروشگاهتون ووکامرس هست توی تنظیماتش هست اجبار به عضویت برای خرید !

خوب نه دیگه توی قسمت EDD سوالم را گذاشتم.

با افزونه EDD دارم کار می کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، runy گفته است :

خوب نه دیگه توی قسمت EDD سوالم را گذاشتم.

با افزونه EDD دارم کار می کنم.

اها عذر می خوام متوجه نبودم.

ظاهرا edd هم امکان محدود کردن خرید به لاگین بودن رو داره. اما این افزونه رو هم پیدا کردم که کاربر رو خودکار توی وردپرس ثبت نام میکنه :

https://github.com/easydigitaldownloads/edd-auto-register

این هم راهنماش:

https://github.com/easydigitaldownloads/edd-auto-register/blob/master/readme.txt

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ، 

در پیشخوان > دانلودها > پیکربندی > پیکربندی تسویه حساب > غیرفعال کردن پرداخت مهمانان # لازم است که این کاربران وارد شوند تا بتوانند فایلی بخرند. را تیک بزنید.

توجه : تیک گزینه اول (فعال‌کردن SSL در هنگام پرداخت) را به هیچ وجه نزنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط faridphp
      سلام میخوام یه سایت راه بندازم وردپرس روی یک هاست و محصولات eddروی یک هاست دانلود
      حالا وقتی میخوام لینک محصولی که قبلا آپلود کردم رو تو وردپرس معرفی کنم با نشکل روبرو شدم
      مثلا آدرس لینک فایل اینه
      Http://dl.site.com/file.zip
      اما وقتی خرید انجام میشه چنین آدرسی نشون داده میشه به خریدار
      Https//site.com/Http://dl.site.com/file.zip
      میخوام بدونم چطور میتونم کاری کنم که لینک درست نمایش داده بشه به مشتری
    • توسط AmirHosseinGT
      سلام
      میخوام از یه سایت خارجی هاست بخرم
      چه نکاتی رو باید موقع خرید رعایت کنم؟
      چه سایتی رو شما میشناسید؟ میشه لطفا یکی دوتا سایت معتبر معرفی کنید؟
      سپاس
    • توسط liam
      سلام دوستان
      ی چند قطعه کد نیاز دارم
      1- نمایش تعداد نظرات ارسالی توسط کاربر وارد شده به وبسایت (نظراتی که خود کاربر ارسال کرده)
      2- نمایش تعداد محصولات خریداری شده توسط کاربر (مشتری) وبسایت (افزونه در حال استفاده edd)
      3- نمایش تعداد تیکت های ارسال شده توسط کاربر (افزونه در حال استفاده awesome support)
      کد هرکدومش رو داشتین در اختیار بنده قرار بدین ممنون میشم
    • توسط simewp
      سلام
      میخوام قیمت کل محصولاتم رو تو EDD برای مثال از 1000 تومان به 2000 تومان افزایش بدم؛ تعداد محصولات چند هزار تاست. چطور می تونم این کارو انجام بدم. افزونه ای برای این کار هست؟
      البته تو انجمن جستجو کرده بودم گفته بودن مالیات تعریف کنید ولی من می خوام قیمت تو صفحه محصولات هم تغییر کنه.
    • توسط Jamal Poosti
      با سلام و خسته نباشید داخل ورد پرس میشه ی دستوری شرطی واسه خرید هامون داشته باشیم
                       مثلا بهش بگیم اگه مشتری بالای 24 مورد یک کالا رو سفارش داده بود بهش کد تخفیف بده