رفتن به مطلب

مشکل فعال نشدن افزونه ووگامرس فارسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من وقتی میخوام افزونه ووکامرس فارسی رو فعال کنم یه کم طول میکشه بعد این اررور رو میده:

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-includes\functions.php on line 4968

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، hitmanzoor6 گفته است :

با سلام

من وقتی میخوام افزونه ووکامرس فارسی رو فعال کنم یه کم طول میکشه بعد این اررور رو میده:

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-includes\functions.php on line 4968

ممنون میشم راهنماییم کنید.

کد را در php.ini وارد کنید

max_execution_time = 360      ; Maximum execution time of each script, in seconds (I CHANGED THIS VALUE)
max_input_time = 120          ; Maximum amount of time each script may spend parsing request data
;max_input_nesting_level = 64 ; Maximum input variable nesting level
memory_limit = 128M           ; Maximum amount of memory a script may consume (128MB by default)

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، neda411 گفته است :

کد را در php.ini وارد کنید

max_execution_time = 360      ; Maximum execution time of each script, in seconds (I CHANGED THIS VALUE)
max_input_time = 120          ; Maximum amount of time each script may spend parsing request data
;max_input_nesting_level = 64 ; Maximum input variable nesting level
memory_limit = 128M           ; Maximum amount of memory a script may consume (128MB by default)

درست نشد

فک کنم مشکل از آپدیت جدید 2.6 ه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...