رفتن به مطلب

نصب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام .من خیلی خیلی تازه کارم .از مدیر هاست خواستم هاست را پاک کنه . حالا یه بسته نصبی دارم که حاوی وردپرس و قالبه ..طبق اموزش پیش رفتم اما نشد مدیر هاست هم فقط پول میخواد منم میخوام خودم مشکلو پیدا کنم .میشه راهنمایی کنید وقتی هاست صفر میشه من باید اول وردپرس نصب کنم ؟دیتابیسو متعلقات همه پاک شدن یا اونا سرجاشونه؟ ینی الان هاست من دیتا بیس و یوزر و پسورد نداره و باید بسازم یا قبلیه که از اول مدیر هاست ریخته هنوز موجوده ؟ در اموزش بسته نصبی امده که فقط wp-config.php را ادیت کنم  و یوزر و پاس و اسم عوض کنم حله ...اما نشد ..بسته نصبی قالب صحیفه از سایت فریش تم ..اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ..روی سایت هیچ مطلبی که بدرد بخور باشه ندارم و تازه شروع کردم ..ممنون

لینک به ارسال

درود همه‌ی ما روزی تازه‌کار بودیم پس نگران نباش و تلاش کن آموزش‌ها رو از سایت وردپرس دات اورگ بخونی

برو به فایل منیجر هاستت بخش public_html محتویات بسته‌ی وردپرس رو توی اینجا بریز.

برو به بخش دیتابیس هاست یه دیتابیس و یه یوزر بساز و به هم وصلشون کن . سپس آدرس سایتت رو بزن و نام دیتابیس، یوزر و پسورد رو بنویس. 

همین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...