رفتن به مطلب

صفحات با چيدمان و امكانات متفاوت

پست های پیشنهاد شده

با عرض خسته نباشيد

من مي خواستم صفحات سايتم با همديگه متفاوت باشن، براي اين كار نياز به قالب خاصي دارم، يا اينكه با هر قالبي ميشه اين كارو كرد؟

يعني مثلا" مي خوام صفحه ي اول سايتم يك نوع چيدمان و امكانات داشته باشه و صفحهه اي ديگم كه از صفحه ي اول لينك ميشن هر كدوم يك نوع چيدمان و امكانات جداگانه اي داشته باشن. مثلا" تو صفحه ي اولم اسلايد شو تو قسمت بالا داشته باشم، تو يه صفحه ديگه اسلايد شو تو قسمت پايين داشته باشم، تو يه صفحه كلا" اسلايد شو نداشته باشم و چيزاي ديگه داشته باشم.

مرسي

لینک به ارسال

پوسته های وردپرس فایلهای مختلفی دارند

که میتوانید از فایل index برای صفحه اصلی

single تک پست

category دسته ها

tag برچسبها

استفاده کنید و هر کدام را به نیاز تغییر بدهید

لینک به ارسال

مرسي

ولي منظور من اينه كه چند نوع "تك صفحه" يا "صفحه اصلي" داشته باشم، كه قالب قيافشون يكي باشه، ولي چيدمان و امكاناتشون فرق كنه.

تو اين حالتي كه شما گفتيد تنها يك نوع تك صفحه داريم.

لینک به ارسال

مگه ممكنه كه چند‌تا صفحه‌ي اصلي داشته باشيد ؟؟ صفحه‌ي اصلي به آدرس site.com گفته ميشه كه يكتا هستش كه از هر جا تنها به يك صورت لود ميشه .. منظورتون اينه تو هر بار لود به صورت رندوم تغيير كنه ؟

لینک به ارسال

نه منظورمو تو ارسال اول كامل توضيح دادم. ميخوام صفحاتي كه از صفحه ي اول لينك ميشن يك شكل نباشن، شماي كليشون يكي باشه، ولي تو يكي ميخوام مثلا" يه سري امكانات با يك نوع چيدمان خاص باشه، و تو اون يكي يه امكانات ديگه اي با چيدمان خاص خودش باشه و ...

لینک به ارسال

بله شما می تونید از خاضیت تعریف قالب استفاده کنید و برای هر دسته بندی یک قالب جدا برای هر تک نوشته هر دسته بندی قالب جدا برای هر برگه قالب جدا ایجاد کنید

فقط کاره خودتون زیاد میشه

لینک به ارسال

مرسي

خوب چه جوري ميتونم اينكارو بكنم؟ و اگه نخوام قالب عوض بشه، فقط چيدمان رو عوض كنم، چيكار بايد بكنم؟

يه سؤالم اينكه وقتي من يه صفحه به اسم مثلا" x.php درست كردم، چه جوري مي تونم به قالب وصل كنم، چه جوري مي تونم فراخونيش كنم، چه جوري بگم مثلا" وقتي رو صفحه ي index رو يه كليد كليك مي كنيم بره به صفحه ي x اي كه تعريف كردم. مرسي

لینک به ارسال

سلام

برای صفحه اصلی رو نمیدونم ولی برای پوسته دسته های متفاوت میتونی چند archive.php با نام متفاوت بسازی

archive.php

archive-1.php

archive-2.php

و توی functions.php تعیین کنی که مثلا برای فلان دسته این پوسته نمایش داده بشه و برای یکی دیگه فلان پوسته...

برای فراخوانی فایل اضافه(تغییر چیدمان) هم از کد زیر میشه استفاده کرد

<?php include (templates .'/featured.tem.php'); ? >

کدهای دیگه رو هم لطفا دوستان زحمت بکشند....

لینک به ارسال

برای صفحه اصلی شما میتونید یک برگه با قالب دلخواه ایجاد کنید.

بعد اون رو در تنظیمات سایت به عنوانصفحه اصلی قرار بدید.

اما نمیشه 2 تا ایندکس داشت. مگر اینکه شرطی کنید و طبق یک شرط و با گرفتن مقدار اینکار رو انجام بدید.

لینک به ارسال

خيلي ممنون به خاطر پاسخ هاتون

آقاي تازه كار اين دسته هارو جداگانه ميشه مديريت كرد؟ يعني پنل مديريتي جدا ميشه گذاشت؟

آقا مرتضي منظورتون رو از شرطي نفهميدم؟

ولي تو اين حالت يدونه كنترل پنل داريم كه فقط ميتونه index رو كنترل كنه، مثلا" من نمي تونم "تنظيمات پوسته كنوني" هم واسه صفحه ي اول داشته باشم، هم برا صفحات ديگه. يا اينكه نمي تونم بگم هر پستي رو كدوم صفحه بره! نميدونم ميشه؟

من نمي خوان دو تا index داشته باشم، ولي مي خوام صفحات لينك شده از صفحه ي index قابليت كارايي رو كه رو index انجام ميديم رو به صورت جداگانه داشته باشن. مثل اين كه صفحه ي اول يه صفحه ي ورزشي هستش كه از اين صفحه زير صفحه هاي مثلا" واليبال و بسكتبال و ورزشهاي ديگه باز ميشن، كه هر كدوم از اين صفحه ها هم جداگانه چيده ميشن و نياز به كنترل پنل دارن.

منظورتون رو از شرطي نفهميدم؟

لینک به ارسال

ببینید شما براساس اسم دهی میتونیدیکسری کنترل داشته باشید.

مثلا برای دسته های مادر یک نوع استایل و برای زیردسته ها یک نوع استایل.

برای هر برگه هم میشه استایل جدا داشت.

برای هر صفحه یا بخش هم نمیشه پنل مدیریتی جدا قرار داد.اما میشه کدهای خاص برای هر بخش قرار داد.

دستور شرطی هم منظور شرط توی برنامه نویسی هست(اگر میتونید بنویسید)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...