رفتن به مطلب

سوال در مورد اینکس شدن مطالب سایت

alam7o

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت اساتید و کاربران محترم انجمن

دوستان بنده یک وبسایت دارم که او رو در حال no index قرار دادم یعنی موتور های جستجو ایندکسش نکنن حالا سوالم اینه اگر بنده مثلا ۱۰۰۰۰ پست بذارم و بعد وبسایت رو در حالت ایندکس قرار بدم مشکلی پیش نمیاد ؟ همه مطالب index میشن؟

منتظر پاسخ و پیشنهادات دوستان هستم 

لینک به ارسال

لطفا از ارسال پست اسپم خودداری کنید

تا جایی که من میدونم ایندکس میشن شما بهتره سایتتون رو در گوگل وب مستر تولز ثبت کنید و نقشه ی سایت داشته باشید این به ایندکس شدن سریع تر کمک میکنه

ولی این که آیا ایندکس شدن 1000 مطلب یکجا با انتشار مثلا روزی 1 مطلب فرقی میکنه یا نه بنده اطلاعی ندارم 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Ali WP گفته است :

لطفا از ارسال پست اسپم خودداری کنید

تا جایی که من میدونم ایندکس میشن شما بهتره سایتتون رو در گوگل وب مستر تولز ثبت کنید و نقشه ی سایت داشته باشید این به ایندکس شدن سریع تر کمک میکنه

ولی این که آیا ایندکس شدن 1000 مطلب یکجا با انتشار مثلا روزی 1 مطلب فرقی میکنه یا نه بنده اطلاعی ندارم 

بعد از ۲۴ پست رو بالا آوردن اسپم محسوب میشه ؟‌ :)

بله از اینکه در وب مستر ثبت کنم + نقشه سایت سریعتر ایندکس میشه اطلاع دارم اما سوالم این بود که اگه ۳ یا ۴ هزار تا پست باشه چی میشه 

ممنون از پاسختون

ویرایش شده توسط alam7o
لینک به ارسال

درود

بله مشكلي ندارند و ايندكس مي شن فقط كمي زمان مي بره

شما براي تسريع در عمليات مي تونيد سريع نقشه سايت درست كرده و به گوگل معرفي كنين و همچنين از بخش site settings گوگل وبمستر تولز در قسمت Crawl rate ميزان سركشي و ايندكس ربات گوگل از سايت خودتون رو بالا ببريد و نيز از ابزار fetch as google استفاده كنيد كه فوق العاده موثره البته نه براي همه براي موارد بسيار ضروري مثل دسته ها و....

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، alam7o گفته است :

بعد از ۲۴ پست رو بالا آوردن اسپم محسوب میشه ؟‌ :)

هر پستی که بی دلیل نوشته بشه و کمکی به روال بحث نکنه(مثل تشکر کردن به جای فشردن دکمه ی سپاس یا حرف خارج از موضوع زدن) اسپم شناخته میشه در مورد ایندکس شدن فکر میکنم seocollege توضیحات رو ارائه دادن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...