رفتن به مطلب

خطا بعد از فعال سازی افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام

بعد از اینکه افزونه

Wordpress to Instagram - wp2instagram

رو با موفقیت نصب میکنم در مرحل فعال سازی این اخطار میاد

wp-content/plugins/auto-post-wp-image-to-instagram/mgp25/instagram-php/src/Instagram.php on line 104

افزونه رو از مخزن وردپرس نصب میکنم و وردپرس هم اپدیت هست

لینک به ارسال

سلام شما باید به این ادرس برید  wp-content/plugins/auto-post-wp-image-to-instagram/mgp25/instagram-php/src/Instagram.php on line 104  و از خط 104 یک کپی بگیرید و بعد از کپی گرفتن اون خط رو حذف کنید . 

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، kingerfan98 گفته است :

سلام شما باید به این ادرس برید  wp-content/plugins/auto-post-wp-image-to-instagram/mgp25/instagram-php/src/Instagram.php on line 104  و از خط 104 یک کپی بگیرید و بعد از کپی گرفتن اون خط رو حذف کنید . 

این راهش نیست.

در در ۱۳۹۵/۷/۱۰ ه‍.ش. at 11:49، amir90 گفته است :

سلام

بعد از اینکه افزونه

Wordpress to Instagram - wp2instagram

رو با موفقیت نصب میکنم در مرحل فعال سازی این اخطار میاد

wp-content/plugins/auto-post-wp-image-to-instagram/mgp25/instagram-php/src/Instagram.php on line 104

افزونه رو از مخزن وردپرس نصب میکنم و وردپرس هم اپدیت هست

شما متن خطا رو هم پیوست کنید. یا define('WP_DEBUG', true); قرار بدید تا جزئیات بیشتری از خطا  رو بشه دید.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، a_mogheimi گفته است :

این راهش نیست.

شما متن خطا رو هم پیوست کنید. یا define('WP_DEBUG', true); قرار بدید تا جزئیات بیشتری از خطا  رو بشه دید.

برای این افزونه  auto-post-wp-image-to-instagram در  line 104 خطا میده فایلش ضمیمه شد

همین فایل در سایت دیگه درست کار میکنه حتی هر دو سایت هم در یک هاست هست حتی از سایتی که فایلش درست بکاپ گرفتم و در سایت دوم منتقل کردم که درست نشد و در دو هاست جدا هم امتحان کردئم که بازهم درست نشد

این خطا Parse error: syntax error, unexpected '['

Instagram.php

ویرایش شده توسط amir90
لینک به ارسال

نسخه php رو به  بالاتر از 5.4  ارتقا بدید مشکلتون حل میشه ( از پشتیبان هاست بخواهید اینکارو انجام بدن)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...