رفتن به مطلب

چند سوال در مورد وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام
    قصد دارم سایت خبری ایجاد کنم.

چند سوال دارم که ملاک انتخابم میتونه باشه

کدوم یک از این سیستم ها بیشتر برنامه نویس ایرانی و مترجم ایرانی روشون فعالیت میکنن؟

برنامه نویسان کدوم یک از این سیستم ها هزینه ی کمتری برای برنامه نویسی و قالب و... میگیرن؟

نیاز به فرم ساز که به درگاه بانک ملت وصل بشه هم دارم کدوم یک از این سیستم ها از نظر پرداخت بانکی و سازگاری درگاه با کامپوننت ها در ایران قدرتمندتر هستن؟

یک سوال دیگه آیا در وردپرس امکان این وجود داره که من برای صفحه اصلیم چینشی از بلوک ها رو داشته باشم ولی برای صفحات دیگه و ادامه مطلب و ... به انتخاب خودم هر چینشی که دلم بخواد رو ایجاد کنم ...اون هم به صورت پیش فرض؟

یه چیزی احساس کردم نمیدونم درسته یا نه ولی احساس کردم قالب های وردپرس به سی پی یو فشار میارن.. این تو جوملا خیلی کمتر اتفاق افتاد .

ممنونم اگر تجربشو دارید جواب منو بدید . متشکرم.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، han2010 گفته است :

سلام

کدوم یک از این سیستم ها بیشتر برنامه نویس ایرانی و مترجم ایرانی روشون فعالیت میکنن؟

برنامه نویسان کدوم یک از این سیستم ها هزینه ی کمتری برای برنامه نویسی و قالب و... میگیرن؟

نیاز به فرم ساز که به درگاه بانک ملت وصل بشه هم دارم کدوم یک از این سیستم ها از نظر پرداخت بانکی و سازگاری درگاه با کامپوننت ها در ایران قدرتمندتر هستن؟

یک سوال دیگه آیا در وردپرس امکان این وجود داره که من برای صفحه اصلیم چینشی از بلوک ها رو داشته باشم ولی برای صفحات دیگه و ادامه مطلب و ... به انتخاب خودم هر چینشی که دلم بخواد رو ایجاد کنم ...اون هم به صورت پیش فرض؟

یه چیزی احساس کردم نمیدونم درسته یا نه ولی احساس کردم قالب های وردپرس به سی پی یو فشار میارن.. این تو جوملا خیلی کمتر اتفاق افتاد .

ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما

این قابلیت هایی که گفتید که خیلی ابتدایی هست و اصلا چیز خاصی نیست .

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز هست ، این متن باز یعنی در وردپرس نمیشه وجود نداره ، اگر کسی ی قابلیت های عجیب بخواد ایجاد کنه کافیه با ی برنامه نویس صحبت کنه ، حتما در وردپرس میشه.

وردپرس رو هیچوقت با جوملا مقایسه نکنید ، اصلا قابل قیاس نیستند ، وردپرس یکدفعه پیشرفت عجیبی کرد در همه زمینه ها و الآن محبوبترین مدیریت محتوا در جهان هست.

در ضمن جوملا اکثر کامپوننت ها و افزونه ها پولی هست ولی در وردپرس برعکس هست.

من الآن هم وردپرس مینویسم هم جوملا هم اختصاصی ولی اینو در یک کلام به شما بگم وردپرس از همه نظر یک سروگردن بالاتر از جوملاست...

تمام مواردی که بالا گفتید بجز قالب در وردپرس رایگان هست.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

تمام مواردی که بالا گفتید بجز قالب در وردپرس رایگان هست.

ممنونم از پاسختون.

یعنی در حال حاظر سیستم فرم ساز با درگاه مستقیم پرداخت بانک ملت برای وردپرس که بدون مشکل رو آخرین نسخه اجرا بشه وجود داره ؟

ممنون.

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، mahforum گفته است :

با سلام

خدمت شما :

http://gravityforms.ir/

موفق و پیروز باشید.

بله این رو دیده بودم ولی وقتی رفتم تو انجمنش متوجه شدم پشتیبانیش گویا تعطیل شده. آخرین پستاشم مال پنج شیش ماه پیشه.

یکی دیگه تو مارکت بود نمیدونم اون مال کدوم نسخست و یا هنوزم کار میکنه یا نه.. تا جایی که من میدونم چند ماه پیش درگاه ها کمی تغییرات داشتن و واسه همین نرم افزارا باید ویرایش میشدن. از اون موقع خیلیا به مشکل خوردن و آپدیتا یا دیر اومد یا اصلا آپدیت نیومد.

مثل این

http://marketwp.ir/product/فرم-ساز-پیشرفته/

راستی آدرس چند جای معتبر برای خرید افزونه و قالب و... رو بدید من تازه اومدم سمت وردپرس سایت پشتیبانی هم زیاد دیدم به اسمش نمیدونم کدوما معتبرن.

ممنونم.

لینک به ارسال
در هم اکنون، han2010 گفته است :

بله این رو دیده بودم ولی وقتی رفتم تو انجمنش متوجه شدم پشتیبانیش گویا تعطیل شده. آخرین پستاشم مال پنج شیش ماه پیشه.

یکی دیگه تو مارکت بود نمیدونم اون مال کدوم نسخست و یا هنوزم کار میکنه یا نه.. تا جایی که من میدونم چند ماه پیش درگاه ها کمی تغییرات داشتن و واسه همین نرم افزارا باید ویرایش میشدن. از اون موقع خیلیا به مشکل خوردن و آپدیتا یا دیر اومد یا اصلا آپدیت نیومد.

راستی آدرس چند جای معتبر برای خرید افزونه و قالب و... رو بدید من تازه اومدم سمت وردپرس سایت پشتیبانی هم زیاد دیدم به اسمش نمیدونم کدوما معتبرن.

ممنونم.

برای خرید افزونه‌ها و پوسته‌ها از سایت‌‌های اصلی مانند Themeforest و Codecanyon بهره بگیرید. سایت‌های ایرانی به صورت غیرقانونی و نال شده افزونه‌‌ها و پوسته‌ها رو به شما می‌فروشند و احتمال این‌که دارای کد مخرب باشند بسیار بالاست

لینک به ارسال

درود ، 

به انجمن خوش آمدید ، 

نکات هر دو دوست بزرگوار کاملا صحیح است ، و من فقط قصد تأکید دارم ، "وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای محبوب ، در حال پیشرفت و کارآمد است" . "مراقب سایت هایی که پوسته و افزونه های نال شده چه به صورت رایگان و چه به صورت پولی ارائه می دهند باشید" .

لینک به ارسال
در در 10/2/2016 at 16:42، han2010 گفته است :

سلام

سلام 

تمام نیاز شما به راحتی با وردپرس قابل انجام است

وردپرس بیشترین برنامه نویس را دارد

وردپرس به نسبت سایر سیستمها کم هزینه تر است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...