3 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود ، 

توسط افزونه نمایش قیمت ووکامرس ، می توانید قیمت هر محصول دلخواه را در هر جای سایت فروشگاهی خود به نمایش بگذارید.

فقط کافی است آی دی محصول خود را داخل کد کوتاه (شورت کد) وارد نموده و کدکوتاه را کپی نمایید.

screenshot-1.png?r=1507437

screenshot-2.png?r=1507437

دانلود رایگان افزونه از مخزن وردپرس

ویرایش شده در توسط mojtabashahi
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

با عرض سلام

بدون افزونه هم میشه به راحتی این کار را انجام داد.

برای نمایش قیمت فوق العاده و قیمت معمولی از کدهای زیر تو حلقه مطلب میشه استفاده کرد :

<?php
	echo get_post_meta(get_the_id(), '_sale_price', true); // نمایش قیمت فوق العاده
	echo get_post_meta(get_the_id(), '_regular_price', true); // نمایش قیمت معمولی
?>

موفق و پیروز باشید.

ویرایش شده در توسط mahforum
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ، 

آیا شما از اعضای گروه لیون تم هستید!؟ دوستان گروه لیون تم پوسته های زیبایی را به صورت حرفه ای طراحی کرده اند و حرفه ای هستند.

لطفا توجه داشته باشید : نیازی به کد نویسی نیست ، نیازی به حلقه نیست ، کد کوتاه (ShortCode) در دسترس است ، با یک کدکوتاه هم قیمت رگولار و هم قیمت حراج قابل مشاهده است ، کدکوتاه در ابزارک ، نوشته و برگه قابل استفاده است و ...

افزونه بسیار سبک و کم حجم می باشد و به صورت کاملا یکپارچه با ووکامرس طراحی شده است.

با سپاس فراوان!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، کدی برای فرم جستجو وحصولات و همچنین کدی برای برگه نمایش نتایج جستجو محصولات ووکامرس می خواستم. لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر و سپاس.
    • توسط sadegh-khan
      با سلام و درود

دوستان تو ووکامرس و قسمت محصولات بخش صفت ها رو ندارم !! ممنون میشم راهنماییم کنید چه باید بکنم ؟
      عکس قسمت محصولات رو پیوست کردم

• توسط oghyanoos98
      سلام
      پلاگین برای وردپرس مانند سایت idigic رو میخواستیم برای فروش فالوور و لایک اینستاگرام
       فقط بخش سفارششو میخوایم سایت رو داریم خودمون، که اطلاعات یوزر رو از اینستا بگیره مثل سایت بالا و  به ای پی ای ما وصل شه و سفارشش رو اتومات ثبت کنه .
      ممنون
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه. من میخوام جایگاه توضیحات دسته بندی محصولات که تو پوسته بالای محصولات نشون میده رو ببرم پایین محصولات. مثل دیجی کالا. متن توضیحاتم کامل نشون نده و با زدن بیشتر کامل نشون بده. کی میتونه کمکم کنه؟ فایل ووکامرس باید تغییر کنه یا قالبم؟
    • توسط hamedgh1373
      سلام دوستان
      من افزونه اتصال ultimatemember به ووکامرس رو با استفاده از افزونه loco translat فارسی سازی کردم ولی 99 درصد ترجمه ها لحاظ نشدن
      لطفا راهنمایی کنید این مشکل از کجاست؟
      و چطور میتونم این مشکل رو درست کنم؟