/mehdi/

زیر عنوان چیست ؟

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خسته نباشید

داخل این افزونه سئو وقتی مطلبی قرار میدم بخش خوانای همیشه یه چراغش قرمز هست و نوشته

متن هیچگونه زیرعنوانی ندارد. دست کم یک زیرعنوان اضافه کنید.

این زیر عنوان چیه دقیقا ؟؟ سرچ کردم چیزی پیدا نکردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوست عزیز

زیر عنوان یا Subtitle به تیترهای فرعی میگن که در پست استفاده میشه (معمولا با تگ‌های H2 یا H3 قرار میگیرن)

در اینجا پلاگین منظورش اینه که بهتره یه متن طولانی رو به بخش‌های کوچیک‌تری تقسیم کنید که هر کدوم از این بخش‌ها یه عنوان جداگونه واسه خودشون داشته باشن و درضمن بهتره این زیر عنوان‌ها رو با تگ H2 مشخص کنید (از لحاظ مباحث مرتبط با سئو)

به عنوان مثال این پست رو مشاهده کنید که داخلش از زیر عنوان‌ها استفاده شده: http://www.hamyarit.com/6303/5-tips-to-improve-site-posts-readability/

ویرایش شده در توسط Farshad
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تشکر ولی یه مشکل وجود داره برای مثال وقتی میخوام داخل یک خط یک کلمه رو H2 یا H3 قرار  بدم کل خط به H2 یا H3  تغییر میکنه و ظاهر نوشته رو بد میکنه . برای این کار باید چکار کنم که اینجور نشه ؟ از ادیتور چک ادیتور استفاده میکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، /mehdi/ گفته است :

تشکر ولی یه مشکل وجود داره برای مثال وقتی میخوام داخل یک خط یک کلمه رو H2 یا H3 قرار  بدم کل خط به H2 یا H3  تغییر میکنه و ظاهر نوشته رو بد میکنه . برای این کار باید چکار کنم که اینجور نشه ؟ از ادیتور چک ادیتور استفاده میکنم

خوب تگ‌های سری H برای نمایش تیتر استفاده میشن دیگه، تیتر هم همونطوری که از اسمش پیداست در یک خط قرار میگیره، اگه میخواین در یک خط فقط روی یک کلمه تاکید کنید بهتره از تگ strong استفاده کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۷/۱۴ ه‍.ش. at 21:48، /mehdi/ گفته است :

تگ strong مگه برای کلمات کلیدی نباید استفاده بشه؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید رو یه سر برگ کلیک کنی بگیریش بعد از رو بند برش داری خطشو بزرگ کنی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 10/7/2016 at 14:38، Farshad گفته است :

خوب تگ‌های سری H برای نمایش تیتر استفاده میشن دیگه، تیتر هم همونطوری که از اسمش پیداست در یک خط قرار میگیره، اگه میخواین در یک خط فقط روی یک کلمه تاکید کنید بهتره از تگ strong استفاده کنید.

با سلام و شب بخیر

این تگ های سری H جریانشون چیه؟ کجا هستن دقیقا؟ میشه یه کم توضیح بدین؟

بعد اینکه وقتی میگن زیرعنوان یعنی با strong یه تیترهای دومی ایجاد کنیم، درسته؟

خب توی یه فروشگاه و در مورد یه محصول چطور میشه این کارو کرد که به ساختار توضیحات محصول هم لتمه نزنه؟

سپاس فراوان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری