رفتن به مطلب

وارد نشدن به wp-admin

پست های پیشنهاد شده

درود.

یک سایتی راه اندازی کردم تا امروز به خوبی کار میکرد، نمیدونم مشتری چه کاری انجام داده که اصلا نمیتونم وارد wp-admin بشم.

با یوزر ادمین که لاگین میکنم، بر میگرده به صفحه اصلی و اگر وارد wp-admin بشم، این ارور رو میبینم :

متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید.

یه یوزر ادمین دیگه هم تو دیتابیس ایجاد کردم که وقتی لاگین میکنم بازم این ارور رو میبینم. مشکل از مجا میتونه باشه ؟

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، Masud MGS2 گفته است :

به بخش مدیریت که دسترسی ندارم، چه طوری پلاگین ها رو غیر فعال کنم ؟

وارد هاست بشید و سپس وارد فلدر wp-content بشید در اونجا اسم فلدر پلا گین ها را تغییر بدید ویا بک آپ بگیرید و پاک کنید و بعد تست کنید ببینید سایت درست شد یا نه.

لینک به ارسال

وقتی چنین پیغامی میده امکان داره تو مرورگرت با یک یوزر و پس عادی (مثلا یوزر و پس یکی از مشتری ها ) در سایت قبلا لاگین کردی و به خاطر همینه چنین پیغامی میده. چون کاربر عادی اجازه دسترسی به مدیریت رو نداره. با یک مرورگر دیگه تست کنید

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، runy گفته است :

وارد هاست بشید و سپس وارد فلدر wp-content بشید در اونجا اسم فلدر پلا گین ها را تغییر بدید ویا بک آپ بگیرید و پاک کنید و بعد تست کنید ببینید سایت درست شد یا نه.

مشکل حل نشد.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، wpakr گفته است :

وقتی چنین پیغامی میده امکان داره تو مرورگرت با یک یوزر و پس عادی (مثلا یوزر و پس یکی از مشتری ها ) در سایت قبلا لاگین کردی و به خاطر همینه چنین پیغامی میده. چون کاربر عادی اجازه دسترسی به مدیریت رو نداره. با یک مرورگر دیگه تست کنید

درود. لاگ اوت کردم و دوباره لاگین کردم مشکل حل نشد. با مرورگر دیگه هم تست کردم مشکل حل نشد.

لینک به ارسال

سلام

همین کاری که آقای runy گفتن رو ، روی فولدر themes انجام بدین تا قالب غیرفعال بشه و بعد از آدرس wp-login.php وارد بشین .

به احتمال زیاد دستکاری داخل کدهای function یا توابع قالب شده که این مشکل به وجود میاد .

همچین مشکلاتی بیشتر از "قالب , افزونه , وردپرس" هست که باید تک تک چک بشن که مشکل از کدوما هست .

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...