رفتن به مطلب

افزونه persian font

پست های پیشنهاد شده

در 2 دقیقه قبل، mamin گفته است :

چرا میشه کی گفته؟ مشکلش چیه؟ من الان دارم مثل ادم کار میکنه

من همین پلاگین رو نصب کردم ولی فونت جدیدی برای من ایجاد نکرده. مشکل همینه. من فونت فارسی جدیدی بعد از نصب این پلاگین ندیدم.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mahshad گفته است :

من همین پلاگین رو نصب کردم ولی فونت جدیدی برای من ایجاد نکرده. مشکل همینه. من فونت فارسی جدیدی بعد از نصب این پلاگین ندیدم.

تو تنظیماتش باید فونت دلخواهتو بدی خودش اضافه میکنه 

'font-family:'font name

ببین...

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی تون. ولی من چون تازه کار هستم دقیق متوجه دستور شما نشدم.

همین دستور رو اضافه کردم. فونت رو هم داخل دستور گذاشتم ولی باز هم تغییری ایجاد نشد. این تغییرات کجاست؟

لینک به ارسال
در در 10/9/2016 at 22:16، sushyant گفته است :

چرا بدون افزونه فونت رو به کار نمی‌گیرید؟

بدون افزونه چطوری میشه فونت رو به کار گرفت؟ میشه کمکم کنید؟

ویرایش شده توسط mahshad
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، mahshad گفته است :

بدون افزونه چطوری میشه فونت رو به کار گرفت؟ میشه کمکم کنید؟

نمونه‌کدی رو در زیر می‌بینی که باید درون فایل ‌style.css بگذاری

@font-face {
 font-family: 'Samim';
 src: url('/font/Samim.eot');
 src: local('b Samim'), url('font/Samim.woff') format('woff'), url('font/Samim.ttf') format('truetype'), url('font/Samim.svg') format('svg');
 font-weight: normal;
 font-style: normal;
}

خوب خط دوم نام فونت هست برای نمونه من زدم صمیم و در خط‌های دیگه مسیری که فونت آپلود شده رو گذاشتم

پس توی فولدر پوسته‌ای که فعال کردی یه فولدر به نام font می‌سازی و فونتا رو با فرمت‌هایی که می‌بینی درونش می‌گذاری. سپس هر بخش رو که خواستی فونتش چیز دیگه بشه در استایل فونت فمیلی رو به نام فونت دلخواهت تغییر میدی

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، sushyant گفته است :

نمونه‌کدی رو در زیر می‌بینی که باید درون فایل ‌style.css بگذاری

@font-face {
 font-family: 'Samim';
 src: url('/font/Samim.eot');
 src: local('b Samim'), url('font/Samim.woff') format('woff'), url('font/Samim.ttf') format('truetype'), url('font/Samim.svg') format('svg');
 font-weight: normal;
 font-style: normal;
}

خوب خط دوم نام فونت هست برای نمونه من زدم صمیم و در خط‌های دیگه مسیری که فونت آپلود شده رو گذاشتم

پس توی فولدر پوسته‌ای که فعال کردی یه فولدر به نام font می‌سازی و فونتا رو با فرمت‌هایی که می‌بینی درونش می‌گذاری. سپس هر بخش رو که خواستی فونتش چیز دیگه بشه در استایل فونت فمیلی رو به نام فونت دلخواهت تغییر میدی

ممنونم از راهنمایی خوبتون. من همین دستورات رو انجام دادم فایل فونت، در قالبی که فعال کردم وجود داشت فقط فونت رو اضافه کردم و طبق کدی که داده بودید دستور رو اضافه کردم ولی باز هم فونتم اضافه نشد.

این قسمت ابزار های نوشته در صفحه وردپرس من هست. هیچ فونتی نداره. خودرتون مشاهده کنید.

ویرایش شده توسط mahshad
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...