• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
aliesf

نیازمند به یک نفر برای ادیت قالب

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

به یک نفر نیاز دارم تا بتونه یک قالب سایت تفریحی رو برام ادیت کنه

50 % کارش رو خودم انجام دادم ، فقط یک نفر باید چند تا کد در style.css بنویسه و توی ایندکس قالب اونا رو فراخوانی کنه ، میخوام در واقع یک سری عکس اضافه کنم ، هم به سایدبار هم به فوتر و هم به بکگراند سایت ، الان بدونه عکس هست و از رنگ استفاده شده ، فایل single.php رو هم میخوام یک تغییری توش ایجاد کنم تا ظاهرش بهتر بشه ( در واقع همون کارای بالایی رو نیاز داره )

فقط خواهشا کسی که مسلط هست اعلام کنه

بسیار ممنونم

اگر کسی بود ، بهم پی ام بده تا در مورد دیگر موارد هم به توافق برسیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عذر میخوام که تاپیک رو آپ کردم ، الان 3 روزه که جز 2 نفر کسی پی ام نداده و نتیجه ای نگرفتم

باز هم عذر میخوام عزیزان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا نمیدی به یکی از همون 2 تا ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز همین موارد رو در قسمت پوستها پیگیری می کردین و سوال می کردین سریعتر به جواب می رسیدید و کارتون زودتر حل میشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز همین موارد رو در قسمت پوستها پیگیری می کردین و سوال می کردین سریعتر به جواب می رسیدید و کارتون زودتر حل میشد

جالب میشد اگر یه تاپیکی زده میشد و دوستانی که وقت کافی داشتن برای ادیت قالب ها کمک میکردند و کسانی هم که نیازمند بودند به ازای هر تغییر در قالب یه مبلغی مثلا هزار تومان پرداخت میکردند !

NESTED گرامی به عنوان عضوی از هیات مدیره خواهشا پیگیری کنید . شاید برخی بخوان کارشون سریع و راحت راه بی افته . یه تاپیک برای ایجاد بشه جالب میشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من هستم.حاضرم ادیت کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض پوزش اگر تاپیک آپ شد

NESTED عزیز ، همین کاری که شما فرمودید رو باید انجام میدادم !

اما امان از وقتی که آدم خودش برای خودش یک مساله رو مهم جلوه بده ! مثل من که ادیت کردن قالب برام باید توی 1 الی 2 روز انجام میشد ! ( توی فکر خودم انقدر برام مهم بود )!

و همین مساله باعث شد که به یک نفر ندیده و نشناخته اعتماد کنم و فقط این وسط یه پولی از دستم بره و اون طرف هم دیگه نه پول من رو پس بده و نه بپذیره که قول و قرارمون برای تغییرات چه چیزایی بوده !

به هر حال ، امیدوارم دوستان دیگری که میان توی این زیر شاخه از انجمن تاپیک ایجاد کنند ، این تاپیک و این پست رو بخونن و به این مورد دچار نشن

و در آخر ، تقصیر از خودم بوده نه هیچکس دیگری ، 1 اینکه کاری که NESTED عزیز گفتند رو انجام ندادم ، 2 اینکه ندیده و نشناخته و به خاطر عجول بودنم به یک نفر اعتماد کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست