• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
aliesf

نیازمند به یک نفر برای ادیت قالب

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

به یک نفر نیاز دارم تا بتونه یک قالب سایت تفریحی رو برام ادیت کنه

50 % کارش رو خودم انجام دادم ، فقط یک نفر باید چند تا کد در style.css بنویسه و توی ایندکس قالب اونا رو فراخوانی کنه ، میخوام در واقع یک سری عکس اضافه کنم ، هم به سایدبار هم به فوتر و هم به بکگراند سایت ، الان بدونه عکس هست و از رنگ استفاده شده ، فایل single.php رو هم میخوام یک تغییری توش ایجاد کنم تا ظاهرش بهتر بشه ( در واقع همون کارای بالایی رو نیاز داره )

فقط خواهشا کسی که مسلط هست اعلام کنه

بسیار ممنونم

اگر کسی بود ، بهم پی ام بده تا در مورد دیگر موارد هم به توافق برسیم

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

عذر میخوام که تاپیک رو آپ کردم ، الان 3 روزه که جز 2 نفر کسی پی ام نداده و نتیجه ای نگرفتم

باز هم عذر میخوام عزیزان

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

چرا نمیدی به یکی از همون 2 تا ؟

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

دوست عزیز همین موارد رو در قسمت پوستها پیگیری می کردین و سوال می کردین سریعتر به جواب می رسیدید و کارتون زودتر حل میشد

7

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

دوست عزیز همین موارد رو در قسمت پوستها پیگیری می کردین و سوال می کردین سریعتر به جواب می رسیدید و کارتون زودتر حل میشد

جالب میشد اگر یه تاپیکی زده میشد و دوستانی که وقت کافی داشتن برای ادیت قالب ها کمک میکردند و کسانی هم که نیازمند بودند به ازای هر تغییر در قالب یه مبلغی مثلا هزار تومان پرداخت میکردند !

NESTED گرامی به عنوان عضوی از هیات مدیره خواهشا پیگیری کنید . شاید برخی بخوان کارشون سریع و راحت راه بی افته . یه تاپیک برای ایجاد بشه جالب میشه !

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

آقا من هستم.حاضرم ادیت کنم

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

با عرض پوزش اگر تاپیک آپ شد

NESTED عزیز ، همین کاری که شما فرمودید رو باید انجام میدادم !

اما امان از وقتی که آدم خودش برای خودش یک مساله رو مهم جلوه بده ! مثل من که ادیت کردن قالب برام باید توی 1 الی 2 روز انجام میشد ! ( توی فکر خودم انقدر برام مهم بود )!

و همین مساله باعث شد که به یک نفر ندیده و نشناخته اعتماد کنم و فقط این وسط یه پولی از دستم بره و اون طرف هم دیگه نه پول من رو پس بده و نه بپذیره که قول و قرارمون برای تغییرات چه چیزایی بوده !

به هر حال ، امیدوارم دوستان دیگری که میان توی این زیر شاخه از انجمن تاپیک ایجاد کنند ، این تاپیک و این پست رو بخونن و به این مورد دچار نشن

و در آخر ، تقصیر از خودم بوده نه هیچکس دیگری ، 1 اینکه کاری که NESTED عزیز گفتند رو انجام ندادم ، 2 اینکه ندیده و نشناخته و به خاطر عجول بودنم به یک نفر اعتماد کردم

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست