رفتن به مطلب

نیازمند به یک نفر برای ادیت قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

به یک نفر نیاز دارم تا بتونه یک قالب سایت تفریحی رو برام ادیت کنه

50 % کارش رو خودم انجام دادم ، فقط یک نفر باید چند تا کد در style.css بنویسه و توی ایندکس قالب اونا رو فراخوانی کنه ، میخوام در واقع یک سری عکس اضافه کنم ، هم به سایدبار هم به فوتر و هم به بکگراند سایت ، الان بدونه عکس هست و از رنگ استفاده شده ، فایل single.php رو هم میخوام یک تغییری توش ایجاد کنم تا ظاهرش بهتر بشه ( در واقع همون کارای بالایی رو نیاز داره )

فقط خواهشا کسی که مسلط هست اعلام کنه

بسیار ممنونم

اگر کسی بود ، بهم پی ام بده تا در مورد دیگر موارد هم به توافق برسیم

• امتیاز 1
لینک به ارسال

عذر میخوام که تاپیک رو آپ کردم ، الان 3 روزه که جز 2 نفر کسی پی ام نداده و نتیجه ای نگرفتم

باز هم عذر میخوام عزیزان

• امتیاز 1
لینک به ارسال

دوست عزیز همین موارد رو در قسمت پوستها پیگیری می کردین و سوال می کردین سریعتر به جواب می رسیدید و کارتون زودتر حل میشد

• امتیاز 7
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دوست عزیز همین موارد رو در قسمت پوستها پیگیری می کردین و سوال می کردین سریعتر به جواب می رسیدید و کارتون زودتر حل میشد

جالب میشد اگر یه تاپیکی زده میشد و دوستانی که وقت کافی داشتن برای ادیت قالب ها کمک میکردند و کسانی هم که نیازمند بودند به ازای هر تغییر در قالب یه مبلغی مثلا هزار تومان پرداخت میکردند !

NESTED گرامی به عنوان عضوی از هیات مدیره خواهشا پیگیری کنید . شاید برخی بخوان کارشون سریع و راحت راه بی افته . یه تاپیک برای ایجاد بشه جالب میشه !

• امتیاز 2
لینک به ارسال

با عرض پوزش اگر تاپیک آپ شد

NESTED عزیز ، همین کاری که شما فرمودید رو باید انجام میدادم !

اما امان از وقتی که آدم خودش برای خودش یک مساله رو مهم جلوه بده ! مثل من که ادیت کردن قالب برام باید توی 1 الی 2 روز انجام میشد ! ( توی فکر خودم انقدر برام مهم بود )!

و همین مساله باعث شد که به یک نفر ندیده و نشناخته اعتماد کنم و فقط این وسط یه پولی از دستم بره و اون طرف هم دیگه نه پول من رو پس بده و نه بپذیره که قول و قرارمون برای تغییرات چه چیزایی بوده !

به هر حال ، امیدوارم دوستان دیگری که میان توی این زیر شاخه از انجمن تاپیک ایجاد کنند ، این تاپیک و این پست رو بخونن و به این مورد دچار نشن

و در آخر ، تقصیر از خودم بوده نه هیچکس دیگری ، 1 اینکه کاری که NESTED عزیز گفتند رو انجام ندادم ، 2 اینکه ندیده و نشناخته و به خاطر عجول بودنم به یک نفر اعتماد کردم

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...