رفتن به مطلب

جشنواره وب ایران

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه ی دوستان

امروز, روز آخر ثبت نام در جشنواره است.....پیشنهاد میکنم ثبت نام کنید......

جشنواره وب سایت های ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون چهار دوره آن از سال ۱۳۸۷ توسط پایگاه خبری وب سایت های ایران به همراه گروهی از فعالان و متخصصین حوزه وب در ایران برگزار گردیده است.

امسال نیز پنجمین دوره جشنواره در مقیاس بزرگتری و با برنامه های متنوع تر در سرتاسر کشور برگزار خواهد شد و وب سایت های ایرانی در گروه های مختلف به رقابت خواهند پرداخت تا برترین های امسال نیز در پایان داوری در روز اختتامیه جشنواره (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۱) معرفی و از آنها تقدیر گردد.

جشنواره وب ایران٬ سال گذشته به عضویت رسمی کنسرسیوم وب جهانی درآمد.

شایان ذکر است که تا پایان زمان ثبت نامه وب سایت ها در جشنواره وب ایران فقط 1 روز زمان باقی مانده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره وب ایران http://iranwebfestival.com/fa مراجعه کنید.

از طریق آدرس زیر میشه سایت هایی که ثبت شدن رو مشاهده کرد.

http://directory.iranwebfestival.com/websites

من که هرسال اول میشم با این حال شما هم ثبت نام کنید شاید دوم شدید... :)

لینک به ارسال

سلام

ممنون

فعلا بدلایلی شخصا علاقه ایی به شرکت ندارم. اما بازهم نظر جمع دوستان هیئت مدیره شرط هست.

لینک به ارسال

چیز خاصی نیست، دوره قبل از داوران بودم این دوره هم شاید ولی در کل چیز خاصی نیست

لینک به ارسال

خب بر فرض اول شدیم جایزش چیه؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

راستش تا اونجایی که میدونم جایزه نقدی... نداره و فقط لوح تقدیره

با این حال خود اول شدن با وجود سایتهای بزرگ دیگه خیلی میتونه هم در روحیه برنده و هم بازدیدکنندگان و.... تاثیر مفید داشته باشه

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

این انجمن از نظر کاربرانش اول هست. به نظر من هم شرکت نکردن توش بهتره... کاربرانش و مدیرانش روحیه خوبی دارن!!!

لینک به ارسال

من هم چون این انجمن رو اول میدونم دوست داشتم در جشنواره باشه, چون مطمئن بودم اول میشه و روحیه همه بیشتر هم میشه, حتی بنرهای طراحی شده هم با یک لوح زیباتر میشدن :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...