رفتن به مطلب

مشكل در بخش قالب نظرات

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان يه نگاه كنيد به فايل من ببينيد مشكل اين فايل كامنت من چيه كه وقتي نظر مينويسم و دكمه ارسال رو ميزنم صفحه سفيد مياد! اين فايل رو توي يكي از قالب هامون هست و داره درست كار ميكنه ! و چون استايلش و... رو يه بار نوشتم و اونيه كه ما ميخوايم و درسته، لذا ديگه نميخوام از چيز ديگه اي استفاده كنم لطفا يه برسي كنيد ببينيد مشكل اين چيه كه اينطوري ميشه.. متشكرم ازتون دوستان

comments.php

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

نه عزيزم از اون نيست چون وقتي از قالب پيش فرض برگه نظراتش رو بر ميدارم و ميزارم درست ميشه فقط با اين فايل مشكل داره

لینک به ارسال

میتونید از فایل error_log چند خط اخر رو بزارید تا مشکل رو ببینیم؟

لینک به ارسال

اره مرتضي جان چرا نشه ولي روي لوكال هاستم ، ايا اونم لاگ ارور داره؟؟

البته درستش كردما با گذاشتن تكه كد زير درست شد، ببينيد اين چه معنايي داره براي وردپرس؟ چون من متوجه نشدم و خيلي اتفاقي احساس كردم اين كد توي بخش نظرات نيست و توي يه فايل ديگه از يه قالب ديگه بود! منم كپيش كردم درست شد ولي جدا اين فايل از اول نبود و كار ميكرد ولي وقتي من ميخوام روي قالب جديد دقيقا همون استايل نظرات رو بزارم كار نميكنه نميدونم چرا تا اينه اين كد زير رو اضافه كردم

<?php comment_id_fields(); ?>

باز ببينيد اگر مشكلي هست و احساس ميكيند كه بايد برسي بشه بگيد كه اين بخش قالب مشكل نداشته باشه..

----

بخش دوم سوالم اينه كه ميخوام نظرات تو در تو داشته باشيم يعني نظري داده ميشه پاسخ هم بشه بهش داد! اين رو توي قالب فعليمون با افزونه wp-thread-comment انجام ميديم كه خب اين افزونه قديميه و اينكه ديگه پشتيباني نميشه و اخطار اپديت نبودن هم داده تو ورپرس به علت عدم اپديت از 2009 --- ميخواستم بدونم ايا افزونه جاي گذين داريم براي اين كار؟ حالا اجاكس هم باشه بهتر

لینک به ارسال

باید در کدهای کمی تغییر ایجاد کنید.

آموزشهای این موضوع:

http://bavotasan.com/2009/how-to-add-nested-comments-to-your-wordpress-theme/
http://wpmu.org/3-wordpress-tools-to-help-you-manage-your-threaded-nested-comments/

لینک به ارسال

مرتض جان دستت درد نكنه! راستش چون من زياد مسلط نيستم به PHP لذا اذيت ميشم اگر بخوام از دوباره فايل هارو از 0 بنويسم و رفع اشكال كنم. و اين درحاليه كه استاندارد بودنش هم برام مهمه! ميخوام بدونم با توجه به لينك هاي فوق ، الان مشكلي كه شما توي فايل ضميمه من ديديد چي بوده كه من دقيقا اون بخشش رو اصلاح كنم و نه كلش رو.. متشكرم ، چون بهشون استايل دادم و كاملا امادشون كردم و اين برام سخته از 0 اين كارو بكنم و اينكه متوجه شدم سخت ترين قسمت قالب بخش نظراتشه چون با توجه به اسم هاي توابعش بايد استايل بدي و خيلي اذيتم ميكنه...

لینک به ارسال

يعني از اون لينكي كه شما داديد و گويا مال سال 2009 هستش پيروي كنيم استاندارد تره؟ اگر اينطوره كه از روي اون كار كنم..

لینک به ارسال

بله اون کد برای حالتی که شما میخوای درست هست. تابع اصلی برای این حال wp_list_comments هست.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

يه لحظه اقا مرتضي يه سوال! :D يعني كد فوق مشكلش از نظر شما توي بخش تابع ليست كردنش هستش؟؟ ، ميدونيد چيه من اين فايل رو خيلي روش كار كردم و استايلش رو اوني كه ميخواستم در اوردم كه قشنگ باشه، ولي با پلاگين نظرات تو در تو ، وقتي تيك اجاكس رو ميزنيم اين بخش اجاكس نميشه !!! ولي وقتي از تابلعي كه شما گفتيد براي ليست كردنش استفاده ميكنم اجاكس پلاگين نظر دهي تو در تو درست كار ميكنه! اين علتش ميتونه از اين تابع باشه؟؟

2-

بخش دوم سوالم اينه كه ، اگر تابغ ذكر شده شمارو من توي فايل خودم بكار ببرم بجاي اوني كه هست و رو استايلش كار كنم ،‌از نظر شما مسائل ديگه اين فايل خوبه ديگه اره؟ ويا نه كلا مشكل داره؟ :(

(لازم به ذكره كه فايل ضميمه شده سالم داره كار ميكنه و مشكلي نداره)

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

فقط بخش نمایش باید اون تابع جایگزین بشه. اون تابع رو هم میتونید توی فانکشن بهش هوک کنید و اون قسمتی که خودتون کار کردید رو بهش اضافه کنید.

کلا بحث فقط روی همون تابع هست

لینک به ارسال

بله بله متوجه ام پس خوبه.. :D

حالا مساله اينجاست كه من هوك نكردم و اشنايي ندارم باهاش!! ميتونم براي اون فانگشن استايل نويسي كنم! با هوك كردن اشنايي ندارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...