رفتن به مطلب

سوال مبتدی در مورد آپدیت فایل زبان در پیشخوان

پست های پیشنهاد شده

سلام من امروز به سیستم جوملا اومدم آخرین نگارش رو دانلود کردم و نصب کردم ولی به محض ورود هشدار برئزرسانی رو تو پیشخوان دیدم با ورود به بخش مربوطه متوجه این شدم هشدار مربوط به آپدیت فایل زبان فارسی هست.

چند تا فیلد داره . من یوزر نیم پسورد اف تی پی رو دارم ولی منظور از میزبان رو متوجه نمیشم." نام میزبان "چیه ؟ من تو این فیلد نام های localhost و www.ftp.mydomain.ir رو انتخاب کردم ولی نشد. یا میگه ارتباط برقرار نشد یا خطا میده.

یه قسمتی هم داره به اسم " نوع ارتباط " که دوتا گزینه داره ftp و ftps ssl  اینا چی هستن ؟

راستی این روش آپدیت با پرکردن این سه فیلد عمل میکنه ؟ یعنی مشکلی نداره که بزارم خود وردپرس اینشکلی فایل رو آپدیتش کنه ؟

ممنونم.

ویرایش شده توسط han2010
لینک به ارسال

یافتم.

مشکل مربوط میشد به سرویس دهنده ی من که تو مستنداتشون اموزش داده بودن.

کسانی که زا سرویس های ایران میهن وب هاست استفاده میکنن باید این کار رو انجام بدن تا دیگه نیازی به وارد کردن اطلاعات اف تی پی در مدیریت وردپرس نداشته باشن.

دو تا اموزش هست

نقل قول

مشکل :
هنگام نصب افزونه، قالب و یا به روز رسانی وردپرس، اطلاعات FTP از من می خواهد. اطلاعات را وارد می کنم اما قبول نمی کند. چه کار کنم ؟

پاسخ :
برای رفع این مشکل وارد فایل منیجر هاستتان شوید. فایل که مربوط به تنظیمات ورد پرس است با نام wp-config.php را بیابید و بر روی آن کلیک کنید سپس بر روی Edit در بالای صفحه برای تغییر محتویات کلیک کنید
سپس کد زیر را به انتهای فایل فوق اضافه کرده و آن را Save کنید :

if(is_admin()) {
add_filter('filesystem_method', create_function('$a', 'return "direct";' ));
define( 'FS_CHMOD_DIR', 0755 );
}

سپس مجدد وارد نرم افزار ورد پرس خود شوید و برای نصب افزونه اقدام کنید .

نقل قول

به جهت رفع مشکل آپدیت وردپرس و پلاگین های آن در هاست های ایران مطابق آموزش زیر اقدام بفرمایید

1- ابتدا فایل زیر را دانلود نمایید :
http://mihanwebhost.com/files/wp/wp-patch.php

2- وارد هاستتان شوید و فایل مورد نظر را در ریشه هاستتان (جایی که وردپرس نصب شده) آپلود نمایید 
پس از آپلود وارد لینک زیر شوید
http://domain.com/wp-patch.php
domain.com = آدرس دامین
پس از اجرای فایل مشکل رفع خواهد شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...