• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
maraljoon

امکان فراخوانی دیتابیس کاربران از سایت اصلی به ساب دامین با وردپرس مجزا

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. وقت بخیر

دوستان! من یه ساب دامین برای سایتم ساختم و توش یه وردپرس جدید نصب کردم. در واقع این ساب دامین حکم انجمن رو داره. آیا راهی هست کاربرانی که تو سایت اصلی ثبت نام کردن با نام کاربری خودشون تو ساب دامین هم وارد شن و نیاز نباشه که دوباره ثبت نام کنن؟؟  بدون اینکه دیتابیس این دو یکی باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 ساعت قبل، maraljoon گفته است :

سلام. وقت بخیر

دوستان! من یه ساب دامین برای سایتم ساختم و توش یه وردپرس جدید نصب کردم. در واقع این ساب دامین حکم انجمن رو داره. آیا راهی هست کاربرانی که تو سایت اصلی ثبت نام کردن با نام کاربری خودشون تو ساب دامین هم وارد شن و نیاز نباشه که دوباره ثبت نام کنن؟؟  بدون اینکه دیتابیس این دو یکی باشه

دوست عزیر ساب دامنه و وردپرسش را پاک کنید و وردپرش شبکه یا چند سایته را روی وردپرس سایت اصلی فعال کنید و سپس با وردس اصلی ساب دامنه ( زیر سایت  یا وبلاگ جدید ) را ایجاد کنید .

وردپرس توانایی داره خودش تحت سایت اصلی زیردامنه بسازه و مدیریت کنه بدون نیاز به نصب یه وردپرس جدید.

اموزش زیر را بخون

آموزش راه اندازی وردپرس چند سایته

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری