رفتن به مطلب

مشکل لود شدن عکس در POST GRID

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه تازه وارد هستم ، دارم یه سایت برا شرکتی طراحی میکنم و برا اولین بار دارم با وردپرس کار میکنم . البته خوب تا اینجا پیش رفتم .

مشکلی که دارم اینه من با ویژوال کمپوزر صفحات رو طراحی کردم حالا میخوام با POST GRID  پستهای اخر رو نشون بدم و این مورد هم اکی شد. تنها مشکلی که دارم اینه که نمیدوتم چرا عکس پست نشون داده نمیشه .

آدرس وبسایتی که دارم طراحی میکنم اینه : WWW.SEOSAZ.IR  البته رو هاست تست هست . همون صفحه اول کمی اسکرول کنید متوچه میشید.

دوستان من ایران نیستم و خیلی احتیاج دارم که این سایت رو طراحی کنم ، تا بتونم این کارو از دست ندم . تقریبا چیزی که ازم میخواستن رو انجام دادم این آخرشه . لطفا کمکم کنید و بگید مشکل کار من کجاست ؟؟؟

خیلی بی صبرانه منتظرم . اینم عکسش.

لینک به ارسال
در در 19‏/10‏/2016 at 03:13، afsaneh گفته است :

سلام دوستان

من یه تازه وارد هستم ، دارم یه سایت برا شرکتی طراحی میکنم و برا اولین بار دارم با وردپرس کار میکنم . البته خوب تا اینجا پیش رفتم .

مشکلی که دارم اینه من با ویژوال کمپوزر صفحات رو طراحی کردم حالا میخوام با POST GRID  پستهای اخر رو نشون بدم و این مورد هم اکی شد. تنها مشکلی که دارم اینه که نمیدوتم چرا عکس پست نشون داده نمیشه .

آدرس وبسایتی که دارم طراحی میکنم اینه : WWW.SEOSAZ.IR  البته رو هاست تست هست . همون صفحه اول کمی اسکرول کنید متوچه میشید.

دوستان من ایران نیستم و خیلی احتیاج دارم که این سایت رو طراحی کنم ، تا بتونم این کارو از دست ندم . تقریبا چیزی که ازم میخواستن رو انجام دادم این آخرشه . لطفا کمکم کنید و بگید مشکل کار من کجاست ؟؟؟

خیلی بی صبرانه منتظرم . اینم عکسش.

اگه در قالب یا پلاگینی که استفاده کردی تعریف شده باشه که عکس تامبنیل (یا عکسی با سایز دلخواه) نمایش بده باید وقتی عکسی رو آپلود میکنی قراردادن "به عنوان تصویر شاخص بگذاری" همین.

اگه نه باید تنظیم بشه که تصویر شاخصت رو بخونه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...