رفتن به مطلب

Google XML Sitemaps یا Better WordPress Google XML Sitemaps

پست های پیشنهاد شده

Google XML Sitemaps یا Better WordPress Google XML Sitemaps

سلام دوستان به نظر شما استفاده از کدوم افزونه برای سایت مپ بهتره و هرکدوم چه مضیت هایی داره اصلا ایا اگه btw sitemap رو نصب کنیم چیزی از نسخه معمولی اون کم داره؟ چیزی از دست میدیم؟

باسپاس

ویرایش شده توسط nima1998
لینک به ارسال

سلام

من توی تمام پروژه ها از نقشه سایت خود افزونه سئو وردپرس yoast استفاده میکنم.

کلا هر افزونه ای که بتونه یه نقشه سایت مرتب و جامع ایجاد کنه، خوبه و تفاوت دیگه ای باهم ندارن ...

لینک به ارسال

البته یه فرق هایی هم دارن و از نظر امکانات و انعطاف پذیری خیلی فرق دارن فقط من بین این دوتا موندم طراح وبسایت btw رو انتخاب کردن چون روی سی پی یو کمتر فشار میاورد ولی سی پی یو برام خیلی هم مهم نیس موندم کدوم بهتره . . 

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، nima1998 گفته است :

دوستان یه نظری هم بدن بد نیس !

باتشکر

سلام و درود خدمت شما

شما از چه افزونه ای استفاده کردید برای سئو سایتتون،ببینید شما باید یوست میتونید این کاری را که میخواهید انجام دهید،دیگه نیازی نیست بیایید دوباره یک افزونه جانبی دیگه برای این کار نصب کنید و حجم لود سایتتون رو بالا ببرید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 10/20/2016 at 20:59، mohammadkarimi گفته است :

سلام و درود خدمت شما

شما از چه افزونه ای استفاده کردید برای سئو سایتتون،ببینید شما باید یوست میتونید این کاری را که میخواهید انجام دهید،دیگه نیازی نیست بیایید دوباره یک افزونه جانبی دیگه برای این کار نصب کنید و حجم لود سایتتون رو بالا ببرید.

من از لحاظ لود سایت مشکلی ندار و سرور و هاست سایت به خوبی جوابگو هست اگر در جریان باشید که مطمعنن نمیدونید گوگل در آپدیت جدید به نقشه ی سایت اهمیت زیادی میده و بر ای من فقط داشتن بهترین سایت مپ مهمه سایت های بزرگی رو دیدم از yoast استفاده نمیکنن و از افزونه گوگل سایت مپ جنریتور دارن استفاده میکنن 

الان من yoast دارم ولی میخوام بدونم واقعا از افزونه سایت مپ گوگل کم نمیاره ؟!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...