رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام وعرض ادب.

دوستان من دقیق وکامل بصورت کلی جواب این چند سوال رو نمیتونم پیدا کنم برای همین اومدم بهم کمک کنین.

من هاست دانلودی رو به سایتم متصل کردم واز افزونه ی Hacklog remote استفاده کردم وکاملا درست کار میکنه وفایل ها رو در هاست دانلود اپلود میکنه ومشکلی نیست ولی مشکلات زیر برامون ایجاد شده که برطرف کردنشون برای ما خیلی حیاتی هست:

1.وقتی سایت بارگزاری میشه؛تصاویر گاهی اوقات لود نمیشن،یعنی شما اگر چند مطلب سایت مارو مشاهده کنین،گاهی بعضی از تصاویر لینک های شکسته دارن ولی وقتی روشون کلیک میکنین درست وصحیح باز میشن،من پرسیدم از چند نفر گفتند احتمالا لودینگ سرور هاتون با هم متفاوت هست زمانشون، ولی با تیکتی که به پشتیبانی زدم گفتند هر دو سرور شما مال یک دیتاسنتر هست وتایم لودشون یکی هست(میهن وب هاست)

*گاهی اوقات هم تو مطالبی که قبلا ارسال شده دیده میشه ادرس تصاویر شاخص عوض نشده وبه همون ادرس اصلی سایت مونده

3.مشکلی دیگه ای که ما داریم،ما از افزونه ی Delightful Download Manager برای مدیریت فایل های اپلودی خودمون استفاده می کنیم،این پلاگین با دادن شورت کدهایی به مدیریت دانلود ها از جمله نشون دادن تعداد دانلود و ایجاد گزارش هایی دقیق از دانلود های ما برامون درست میکنه،متاسفانه از زمانی که ما هاست دانلود رو متصل کردیم،این افزونه قبلا فایل هایی که روی اون اپلود میشد رو به ادرس wp-content/uplods/delighful-download میریخت ولی الان اون هارو مستقیما روی روت هاست دانلودمون ارسال میکنه واین موضوع باعث شده ما هرروز آخر وقت فایل هایی که نویسنده هامون اپلود میکنن دونه به دونه بصورت دستی به داخل پوشه ی

delighful-download

که بصورت دستی روی هاست دانلود درست کردیم تا مسیر دانلود پیشفرض افزونه مشکل دار نشه باید وارد کنیم.

4.آیا در آینده ما اگر بخوایم هر افزونه ای نصب کنیم مثل پلاگین های مدیریت محصولات دانلودی ووکامرس وازین موارد،باید هر افزونه رو بصورت دستی وکدنویسی کاری کنیم که فایل هارو داخل پوشه ای در هاست دانلود بریزه یا خیر.

5.دوست عزیزی میگفت میشه روی هاست دانلودتون وردپرس نصب کنین ولی دیتابیس سایت اصلی رو بهش متصل کنین ونویسنده هاتون از روی هاست دانلود مطلب ارسال کنند وافزونه ی Hacklog remote رو هم میتونین کنار بزارین،میخواستم ببینم این مورد هم شدنی هست یا خیر.اگر شدنی هست مشکلی ایجاد می کنه یا خیر.

_من طی بررسی که انجام دادم سایت همیاروردپرس هم دقیقا تمام مطالبش روی هاست دانلود خودش هست ولی این مشکلات رو ظاهرا حل کرده

میخواستم ببینم اگر کسی هست بتونه راهنمایی بکنه خیلی ممنون میشم اگر هم برای درست کردن این مورد هزینه ای باید پرداخت کرد مشکلی برای پرداخت هزینشم نداریم،کارمون لنگ مونده واین معضل خیلی اذیت میکنه،اساتید باتجربه وردپرس لطفا به کمکمون بیاید.

آدرس سایت : mybnr.ir

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...