• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک

16 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

من سایت نارنجی رو با ابزار tools.pingdom.com تست کردم با اینکه حجم سایت حدود 1 مگابایت است اما سرعت لود آن حدود 1.7 ثانیه می باشد. اما سایت من با حجم حدود 400 کیلو بایت سرعتی به مراتب کمتر از نارنجی دارد حدود 5.5 ثانیه و تا آنجایی که من فهمیدم این بخاطر مدت زمانی می باشد که مرورگر منتظر پاسخ از سرور می باشد. آیا درست است چگونه می توانم سرعت را زیاد کنم؟

تصویری از تست سایت نارنجی و سایت من

post-412-0-56918200-1356004392_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مربوط به سرور هست. شاید نارنجی روی هاستِ ایران قرار داشه باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مربوط به سرور هست. شاید نارنجی روی هاستِ ایران قرار داشه باشه.

من از میهن وب هاست استفاده می کنم. نمیشه کاری کرد که سرعت بره بالا ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب سرورهاي ميهن وب هاست در ايران نيست و دقيقا مسئله‌ي سرعت هم همينه كه آقا مرتضي عزيز اشاره كردند ..

متاسفانه روي اينكه سرعت پينگ سرورتون رو بالا ببريد شما نميتونيد كاري انجام بديد و فكر نميكنم خود شركت‌ها هم كاري رو انجام بدند ، در اصل اين مشكل نيست و يك برتري سرورهاي داخل هستش ( البته از چند وقت پيش اينجوري شد ) .. شما تنها ميتونيد حجم صفحات خودتون رو كاهش بديد و روي سرعت لود صفحاتتون و مسائلي كه به سايت ميشه رو بالا ببريد و براي سرور هم تنها راهش انتقال به سرور داخلي هستش ..

موفق باشيد ../.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب سرورهاي ميهن وب هاست در ايران نيست و دقيقا مسئله‌ي سرعت هم همينه كه آقا مرتضي عزيز اشاره كردند ..

متاسفانه روي اينكه سرعت پينگ سرورتون رو بالا ببريد شما نميتونيد كاري انجام بديد و فكر نميكنم خود شركت‌ها هم كاري رو انجام بدند ، در اصل اين مشكل نيست و يك برتري سرورهاي داخل هستش ( البته از چند وقت پيش اينجوري شد ) .. شما تنها ميتونيد حجم صفحات خودتون رو كاهش بديد و روي سرعت لود صفحاتتون و مسائلي كه به سايت ميشه رو بالا ببريد و براي سرور هم تنها راهش انتقال به سرور داخلي هستش ..

موفق باشيد ../.

یعنی اگر از هاست داخلی استفاده کنم درست میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مسلما بايد اينطور باشه ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی اگر از هاست داخلی استفاده کنم درست میشه؟

هاست هاي داخلي گرون تر در مياد براتون مخصوصا پهناي باند (پلن ديدم هارد 500 گيگ با پهناي باند 200 گيگ :blink: )

بهترين كار اينه كه از كشور هاي نزديك بگيريد مثلا آلمان يا هلند خوبه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هاست هاي داخلي گرون تر در مياد براتون مخصوصا پهناي باند (پلن ديدم هارد 500 گيگ با پهناي باند 200 گيگ :blink: )

بهترين كار اينه كه از كشور هاي نزديك بگيريد مثلا آلمان يا هلند خوبه !

خوب میهن وب هاست از سرور های آلمان استفاده می کند.

راستی من از cdn استفاده نمی کنم. اگر از cdn استفاده کنم مشکل حل می شه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب میهن وب هاست از سرور های آلمان استفاده می کند.

راستی من از cdn استفاده نمی کنم. اگر از cdn استفاده کنم مشکل حل می شه؟

cdn پيشنهاد ميشه ولي فكر نمي كنم براي شما صرفه اقتصادي داشته باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

cdn پيشنهاد ميشه ولي فكر نمي كنم براي شما صرفه اقتصادي داشته باشه .

منظورم cdn های رایگان بود مثل www.cloudflare.com یا مثلا سایت yottaa.net یک نسخه از سایت من را به صورت cdn در آورده و سرعتش شده 1.5 ثانیه اینجا می تونید ببینیدش.

http://884df8402d27013048961231381b6709.yottaa.net/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه سرورتون رو به داخل ایران منتقل کنید فقط ممکنه برای کاربرای ایرانی که اکثریت کاربران شما از این افراد هستند کمی سایتتون زودتر باز بشه ولی برای روبات های گوگل و ... ممکنه مساله برعکس بشه.

شما اگه بتونید روی سایتتون بهینه سازیهایی انجام بدید میتونید این سرعت لود رو افزایش بدید.

مثلا از پلاگین کش استفاده کنید.

اگه رتبه الکسا براتون مهم نیست از cloudflare استفاده کنید.

و...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه سرورتون رو به داخل ایران منتقل کنید فقط ممکنه برای کاربرای ایرانی که اکثریت کاربران شما از این افراد هستند کمی سایتتون زودتر باز بشه ولی برای روبات های گوگل و ... ممکنه مساله برعکس بشه.

شما اگه بتونید روی سایتتون بهینه سازیهایی انجام بدید میتونید این سرعت لود رو افزایش بدید.

مثلا از پلاگین کش استفاده کنید.

اگه رتبه الکسا براتون مهم نیست از cloudflare استفاده کنید.

و...

من از افزونه W3 Total Cache استفاده میکنم.

آیا استفاده از cloudflare باعث حذف رتب الکسا می شه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از افزونه W3 Total Cache استفاده میکنم.

آیا استفاده از cloudflare باعث حذف رتب الکسا می شه؟

بله دقت نکرده بودم طبق این تست بهینه سازی سایتتون خوبه.

کلود فلیر الکسای شما رو حذف نمیکنه.

چون دی ان اس هاتون رو روی سرورهاتون این سرویس منتقل میشه باعث میشه که رتبه ی الکساتون تنزل زیادی پیدا میکنه که بازم تاکید میکنم از لحاظ حرفه ای این رتبه خیلی نمیتونه مهم باشه .

شما دو انتخاب دارید

1. سرعت بالاتر
  2. الکسای بالاتر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرعت لود سايتتون كه خيلي خوبه و در جايگاه خوبي قرار داره .. از سي‌د‌ي‌ان هم استفاده كنيد بهتر ميشه .. تاثير آنچنان و قابل توجهي هم روي الكسا نداره ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدا از قدرت سرور مهم ترین چیزی که رو سرعت نارنجی تاثیر گذاشته فعال کردن گزینه‌ی Rocket Loader تو Cloudflare هست که باعث میشه فایل‌های js بدون ایجاد تاخیر در روند لود و بصورت موازی بارگذاری بشن. با استفاده از سرویسی مثل Maxcdn نارنجی زیر ۱ ثانیه از نقاط مختلف دنیا لود میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله دقت نکرده بودم طبق این تست بهینه سازی سایتتون خوبه.

کلود فلیر الکسای شما رو حذف نمیکنه.

چون دی ان اس هاتون رو روی سرورهاتون این سرویس منتقل میشه باعث میشه که رتبه ی الکساتون تنزل زیادی پیدا میکنه که بازم تاکید میکنم از لحاظ حرفه ای این رتبه خیلی نمیتونه مهم باشه .

شما دو انتخاب دارید

1. سرعت بالاتر
  2. الکسای بالاتر

فکر کنم نارنجی از Cloudflare استفاده می کنه و رتبه آلکساش هم خیلی خوب هست و چه ارتباطی بین رتبه الکسا با دی ان اس وجود داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط davood12
      با سلام و احترام
      سایت asrbourse.ir  حدود 14 ثانیه طول می کشد تا بالا بیاید در حال حاضر تمامی افزونه های که فعلا باهاشون کار نداریم توسط طراح سایت غیر فعال شده است و زمانی که کش نصب کردیم سایت بالا نمی آمد. قالب سایت SAHIFA می باشد به نظر شما باید چیکاری انجام دهیم تا سایت زیر 5 ثانیه بالا بیاید. با تشکر
    • توسط davood12
      با سلام و احترام
      سایت asrbourse.ir دارای سرعت آپلود کم می باشد کسی می تواند این مشکل را حل نماید.
      با تشکر
    • توسط nima1998
      سلام دوستان و اساتید وردپرس پارسی 
      در ابتدا این سایت منه به ادرس coc98.com 
      تقاضا دارم سرعت لود اولیه رو برسی کنید
      به نظر خودم یکم طولانی هس و با نت من حدود 4 تا 5 ثانیه طول میکشه تا مرور گر اولین اطلاعات رو از سرور دریافت کنه وشروع به لود کنه که البته لود خوده سایت کمتر از 2 ثانیه است 
      کنترل پنل اینجانب سی پنل است و تمام امکانت و زیرساخت های حرفه ای رو دارم و با وجود پینگ 120 و وب سرور لایت اسپید متاسقانه با لود اولیه کندی مواجه هستم
      اگر کمک کنید در این رابطه برای تنظیمات سی پنل یا سایت و .. ممنون میشم
      خوده کنترل پنل لود اولیش حتی به 1 ثانیه هم نمیرسه خودم فکر میکنم تنظیمات حرفه ای تر سی پنل میتونه خیلی کمک کنه 
      با سپاس 
      (منظور از لود اولیه مدت زمانی هس که درخواست فرستاده میشه و پس از دریافت سایت شروع به لود میکنه زمان قبل این که در کروم به صورت لودینگ خاکستری هس)
    • توسط ali_reza
      سلام
      سرعت سایت را در http://www.webpagetest.org 
      تست کردم
      متاسفانه First Byte  حدود 6 ثانیه طول میشکه ، و کمتر نمیشه !
      به نظر شما چه کاری باید انجام بدم
      ؟
      ممنون از راهنمایی شما .
    • توسط ahmad25532
      سلام. من یه سایت دات آی آر دارم از یه شرکت هاستینگ (میهن وبهاست)، یه سایت دات کام هم دارم که تماما همون محتواست ولی از شرکت هاستینگ دیگه ای (نت افراز) . حالا میخوام تست کنم که سرورهای هاست کدوم یکی از این سایت هام قوی تره تا اون رو نگه دارم. سوالم اینه که چجوری شرکت هاستینگ رو میشه تست کرد؟ gtmetrix این دو تا سایت رو میگیرم با هم اختلاف دارند. چقدر سرورهای این شرکت های هاستینگ تو سرعت سایت موثر هستند. ممنون
      (سایت های من : irsnt.ir و irsnt.com )