رفتن به مطلب

حذف شدن فیلتر هزینه ووکامرس از سایدبار فروشگاه

gar_1383

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید.من فیلتر هزینه های ووکامرس رو از قسمت ابزارک فعال میکنم اما در سایدبار هیچی نشون داده نمیشه.قبلا درست بود و کار میکرد اما الان حذف شده.داخل ابزارک هست ولی داخل سایت نشان داده نمیشه.من در حلقه تر جمه کلمه صافی رو به بروزرسانی قیمت تغییر دادم گفتم شاید به خاطر این حذف شده برا همین اینو از داخل حلقه ترجمه حذفش کردم اما باز درست نشد.با مرورگر مختلف امتحان کردم اما نشد.چندتا افزونه برای ووکامرس نصب کردم گفتم شاید از اونا باشه اما نیست.چون چند وقته نصب شدن و فیلتر هم کار میکرد.بعد از اپدیت جدید اینطور شده البته فکر کنم.انجمن سرچ کردم مطلب در این مورد بود اما پاسخشون رو پیدا نکردم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.قالبم انفولد هست

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

قالب رو تغییر بدید ببینید مشکل از قالبه یا نه.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

به انجمن خوش اومدین

قالب رو تغییر بدید ببینید مشکل از قالبه یا نه.

سلام.سپاسگزارم.من این قالب رو خریدم و از اول هم فقط با این قالب کار کردم و مشکلی نداشت.بعد از اپدیت جدید ووکامرس این اتفاق افتاده

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

افزونه yith-woocommerce-ajax-product-filter

نصب کنید ببینید حل میشه یا نه

قالب هم تعویض کردم. این افزونه هم نصب کردم اما هیچکدوم جواب ندادن.داخل ابزارک هستن اما نمایش داده نمیشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...