• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
vahidkar20

مشکل با افزونه Easy Digital Download

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

اول اینکه افزونه Easy Digital Download رو کسی فارسی سازی کرده؟؟؟

اگه کسی فارسی سازی رو انجام نداده میخوام شروع کنم به فارسی سازی.

دوم:

من پلاگین Easy Digital Download و همچنین درگاه پرداخت پی لاین را نصب و فعال کردم. محصول اضافه میشه. پرداخت با موفقیت انجام میشه و به صفحه سایت هم بر میگرده و لینک دانلود نمایش داده میشه.

اما وقتی روی لینک کلیک میکنم تا دانلود شروع بشه با پیغام You do not have permission to view this file. روبرو میشم. ممنون میشم در رابطه با این مشکل راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

فروش مستقیم فایل توسط کاربران

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مرتضی جان. تو لینکی که دادی مشکلم حل نشد. البته به این نتیجه رسیدم که کار فارسی سازی رو شروع کنم.

در مورد مشکل دوم که دسترسی به فایل هست میتونی راهنماییم کنی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما افزونه ایی که استفاه می کنید رو اینجا پیوست کنید تا به کدها نگاهی بندازیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این هم فایل افزونه بدون درگاه پرداخت پی لاین

درگاه پرداخت را هم ضمیمه کردم

easy-digital-downloads.1.3.4.3.zip

edd-payline.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک بار هم چک کنید پوشه ای که فایل دانلود در اون قرار داره باید پرمیشنش 755 یا 777 باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ّله اولین چیزی که چک کردم پرمیشن بود و درسته. روی 755 بود. روی 777 هم ست کردم و نتیجه نداد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای کنتور و مدیریت تعداد دانلود ها من از

Download Mirror Counter

استفاده می کنم که نویسنده اش رضا آنلاین (شیخله) گرامی از اعضای همین مجموعه است و بسیار باهاش راحتم

شاید این افزونه + زرین پال جوابگوی کار شما هم باشند

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-download-mirror-counter/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این خطا رو بررسی کردم از افزونه نیست.

همون دسترسی ها رو باید بررسی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی جان ممکنه تنظیمات دقیق و اگه ممکنه روش استفاده از افزونه را آموزش بدی؟

برای خودمم عجیبه. چون سطح دسترسیا درستن. ممکنه من یه اشتباهی توی تنظیمات کرده باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خودم بااینافزونه کار نکردم و فقط برای تست کدهاش رو بررسی کردم.

اما توی سایتش اکستنشن ها و داکیومنت کامل این افزونه هست:

https://easydigitaldownloads.com/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام من ابن افزونه رو نصب و سمت کاربرشو هم فارسی و درگاه پی لاین رو هم نصب کردم مشکلی نداره خوب کار میکنه

ویرایش شده در توسط Morteza
حذف آدرس سایت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری