رفتن به مطلب

کلاهبرداری تو روز روشن روشن

پست های پیشنهاد شده

بعد از چندماه تلاش و کار تیمی قالب فروشگاه کانی شاپ رو ایجاد کردیم

قالب کانی شاپ رو بد نیست ببینید + امکانات + دمو آنلاین

الان که یه سرچ توی نت می زنم میبینم بعضی سایت ها با قیمت 1,900,000 تومان و در برخی مواقع بیشتر برای فروش گذاشتن

اول از در مشتری وارد شدم و با اعتماد به نفس کامل میگه کار تیم خودمونه :huh: و با سئو و افزونه و ... قیمتش 1 میلیون و 900 میشه 

خودم که جز توسعه دهنده هاش بودم داشت باورم میشد کار خودشونه :)

جالبه نه !

نمونه ای از این سایت ها رو تصویر زیر ببینید

2nw5_untitled.png

لینک به ارسال

ممنون

کار تیم کندو وردپرس هست که بنده هم عوضش هستم

لینک به ارسال

خیر دوست عزیز

طراحی بعضی المان ها اجتناب ناپذیر هست و تقریباً مثل سایر نمونه ها میشه - مثل مگامنو ، اسلایدر و ...

همین مورد باعث شده اینجوری برداشت بشه

شما بقیه صفحات مثل shop رو هم مشاهده بفرمایید

ویرایش شده توسط WPRahnama
لینک به ارسال

سلام. به پلیس فتا شکایت کنید. مسلما طراح پوسته مستنداتی از اون داره که استفاده کننده از اون نداره و حتی کسی که اینجوری دزدی میکنه احتمالا دانشی هم در مورد ساخت پوسته های وردپرس نداره.

اگر فایل های psd و یا فایل های استایل و یا حتی تاریخ درج پوسته برای فروش توی سایتتون و زمان اسکن شدن مطلب سایتتون توی موتورهای جستجو و غیره... رو ارائه بدید به راحتی قابل پیگیریه و تا حد خاصی میتونید درخواست دریافت ضررتون رو هم بکنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، فرحان گفته است :

سلام. به پلیس فتا شکایت کنید. مسلما طراح پوسته مستنداتی از اون داره که استفاده کننده از اون نداره و حتی کسی که اینجوری دزدی میکنه احتمالا دانشی هم در مورد ساخت پوسته های وردپرس نداره.

اگر فایل های psd و یا فایل های استایل و یا حتی تاریخ درج پوسته برای فروش توی سایتتون و زمان اسکن شدن مطلب سایتتون توی موتورهای جستجو و غیره... رو ارائه بدید به راحتی قابل پیگیریه و تا حد خاصی میتونید درخواست دریافت ضررتون رو هم بکنید.

موفق باشید.

شک نکنید هیچ کاری انجام نمیدن چون قانون کپی رایت در کشور ما معنی نداره منم قبلا اقدام کردم ولی اتفاقی نیفتاده.تنها کاری که می تونید انجام بدید این هستش که در سایت تون اعلام کنید که پشتیبانی از قالب و ارائه بروزرسانی های بعدی قالب فقط و فقط از سایت خودتون انجام میشه در غیر اینصورت هیچگونه تعهدی نسبت به مشتریان ندارید

قالب بسیار خوبی هستش موفق باشید

ویرایش شده توسط M.Javad
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، WPRahnama گفته است :

خیر دوست عزیز

طراحی بعضی المان ها اجتناب ناپذیر هست و تقریباً مثل سایر نمونه ها میشه - مثل مگامنو ، اسلایدر و ...

همین مورد باعث شده اینجوری برداشت بشه

شما بقیه صفحات مثل shop رو هم مشاهده بفرمایید

من کار اون کسی که این کارو کرده نمی پذیرم. ولی این قالب کلا از دیجی کالا ریپ شده. حتی فوترش!

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، shelakhteh گفته است :

من کار اون کسی که این کارو کرده نمی پذیرم. ولی این قالب کلا از دیجی کالا ریپ شده. حتی فوترش!

شباهت توی طراحی به معنی ریپ کردن نیست. که اگر اینجوری باشه دیگه کسی نباید قالب دو ستونه بزنه چون ریپ از سایتهای 2 ستونه محسوب میشه !

پلیس فتا هم اگر کسی به جد پیگیر باشه پیگیریش میکنن، درسته که ممکنه هزینه ی پیگیریش به صرفه نباشه، اما اگر کسی دنبال کنه ماجرا رو صد در صد میتونه طرفش رو پیدا کنه.

مورد بوده که دوستانم پیگیری کردن و طرف بچه سالی بوده و با پدرش اومدن برای عذرخواهی و جریمه هم پرداخت کردنه، وگرنه دادگاه حکم داده بوده که بره بازپروری.

لینک به ارسال

سلام.

من هم این مشکل رو بارها داشتم. هم برای پلاگین هایی که طراحی کرده بودم و هم قالب.

اومدم برای کارهام یه لایسنس نوشتم مشکلم حل شد. مشتریان بعد از خرید یه لایسنس می گرفتند که روی دامین سایت فعال میشد.

اینجوری میشه از کلاهبرداری جلوگیری کرد.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

ممنون از همه دوستان عزیزی که در بحث شرکت کردن و نظرشون رو گفتن

یه سئوال : این قالب رو کجا ثبت کنم که حداقل یه سندی ازش داشته باشیم برای همچین مواقعی ؟

لینک به ارسال
در در 10/29/2016 at 12:11، SM-Mahdavi گفته است :

سلام.

من هم این مشکل رو بارها داشتم. هم برای پلاگین هایی که طراحی کرده بودم و هم قالب.

اومدم برای کارهام یه لایسنس نوشتم مشکلم حل شد. مشتریان بعد از خرید یه لایسنس می گرفتند که روی دامین سایت فعال میشد.

اینجوری میشه از کلاهبرداری جلوگیری کرد.

با سلام.

چطور میتونیم این کار رو انجام بدیم دوست عزیز ؟ لایسنس گذوشتن برای قالب های طراحی شده منظورم هست.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، WPRahnama گفته است :

ممنون از همه دوستان عزیزی که در بحث شرکت کردن و نظرشون رو گفتن

یه سئوال : این قالب رو کجا ثبت کنم که حداقل یه سندی ازش داشته باشیم برای همچین مواقعی ؟

فک میکنم سایت سرامد قسمت ثبت نرم افزار باید ثبت کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

بعد از 1 هفته هنوز بررسیش نکردن درخواستم رو - به این میگن سامانه :huh:

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
در در 11/30/2016 at 09:58، MVahedi گفته است :

یکی از بهترین قالب هایی بود که دیدم

لطف دارید

حقیقتش اینه می خواییم قالبی فروشگاهی درست کنیم که کمبودی نداشته باشه تا کسانی که می خوان فروشگاه اینترنتی راه بندازن دغدغه ای بابت ایجاد امکانات کاربردی در فروشگاه شون نداشته باشن

لینک به ارسال

دوستان از بحث دور نشید لطفا. تعریف و تمجید از قالب مال تاپیک دیگه‌اس، این تاپیک برای رفع مشکل کلاه‌برداری‌هاست.

دوست عزیز متاسفانه حقیقتی که هست اینه که کار چندان خاصی نمیتونید در این باره بکنید به جز همون لایسنس‌گذاری و کد‌کردن قالب که سید مرتضی گفتند. نه دولت به شکایت شما رسیدگی میکنه و نه مرکز خاصی برای ثبت این چیزا هست. اگه هم باشه، اونقدر دردسر داره که قیدشو میزنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال
در در 10/28/2016 at 20:47، M.Javad گفته است :

شک نکنید هیچ کاری انجام نمیدن چون قانون کپی رایت در کشور ما معنی نداره منم قبلا اقدام کردم ولی اتفاقی نیفتاده.تنها کاری که می تونید انجام بدید این هستش که در سایت تون اعلام کنید که پشتیبانی از قالب و ارائه بروزرسانی های بعدی قالب فقط و فقط از سایت خودتون انجام میشه در غیر اینصورت هیچگونه تعهدی نسبت به مشتریان ندارید

قالب بسیار خوبی هستش موفق باشید

درود و خداقوت

شما حتما شکایت کنید و پیگیری کنید ولی قبل از هر کاری باید ابتدا هر قالب یا هر محصولی رو که تولید میکنید با قانون حمایت از پدیدآورندگان محصولات نرم افزاری میتونید پیگیری کنید!

مشابه همون حقوق کپی رایتینگ هست در داخل کشور اجرا میشه اطلاعات بیشتر در لینک زیر موجود است!

قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، modernhosting.ir گفته است :

درود و خداقوت

شما حتما شکایت کنید و پیگیری کنید ولی قبل از هر کاری باید ابتدا هر قالب یا هر محصولی رو که تولید میکنید با قانون حمایت از پدیدآورندگان محصولات نرم افزاری میتونید پیگیری کنید!

مشابه همون حقوق کپی رایتینگ هست در داخل کشور اجرا میشه اطلاعات بیشتر در لینک زیر موجود است!

قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای

میشه همون حرف من دوست عزیز بدو بدو زیاد داره ارزش نداره وقتی چیزی تو کشور قانون نیست و فرهنگ نیست شما صد هم به مراجع قانونی مراجعه کنید انگار از خارج اومدی و حرفتو نمیفهمن :)

لینک به ارسال
در در 12/29/2016 at 15:25، M.Javad گفته است :

میشه همون حرف من دوست عزیز بدو بدو زیاد داره ارزش نداره وقتی چیزی تو کشور قانون نیست و فرهنگ نیست شما صد هم به مراجع قانونی مراجعه کنید انگار از خارج اومدی و حرفتو نمیفهمن :)

فرمایشتون کاملا متین هست دوست عزیزم اما بنده وکیلم رتبه یک قضاوت کشوری هستن و تموم کارها رو وکیل انجام میده و اگر کاری واقعا برای ما اررزش داشته باشه دیگه نباید غصه این پیگیری ها رو بخوریم که!

ولی در عوض پیگیری ها حتما به سری افراد سودجو خواهیم فهموند که با اینکه اینجا این جوری هست ولی ما پیگیریم و حتما کارشون رو بی پاسخ نمیزاریم!

از طرفی هم اگر قانون پیگیری نکنه کافیه بنده ببینم یکی از کارهامون رو کپی یا بازنشر میکنن و منبعش رو بفهمم کجاست ....چند روزی بیشتر طول نمیکشه که کاری میکنم دیگه از اینجور رفتارهای غیر اخلاقی و غیر عرف کاری انجام ندن و برای باقی هم درس عبرتی بشه!

;)

ویرایش شده توسط modernhosting.ir
لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، مادرن هاستینگ دات آی آر گفته است :

فرمایشتون کاملا متین هست دوست عزیزم اما بنده وکیلم رتبه یک قضاوت کشوری هستن و تموم کارها رو وکیل انجام میده و اگر کاری واقعا برای ما اررزش داشته باشه دیگه نباید غصه این پیگیری ها رو بخوریم که!

ولی در عوض پیگیری ها حتما به سری افراد سودجو خواهیم فهموند که با اینکه اینجا این جوری هست ولی ما پیگیریم و حتما کارشون رو بی پاسخ نمیزاریم!

از طرفی هم اگر قانون پیگیری نکنه کافیه بنده ببینم یکی از کارهامون رو کپی یا بازنشر میکنن و منبعش رو بفهمم کجاست ....چند روزی بیشتر طول نمیکشه که کاری میکنم دیگه از اینجور رفتارهای غیر اخلاقی و غیر عرف کاری انجام ندن و برای باقی هم درس عبرتی بشه!

;)

به نظر شما مثلا برای یک قالب به ارزش 50 تومن ارزش داره بری کلی پول به وکیل بدی که بره به فرض شکایت کنه؟!!شما خودتونو نگاه نکنید که وکیلین خودتون کار خودتونو انجام میدید از طرف ما به این قضیه نگاه کنید کاملا متوجه میشید

لینک به ارسال
در در 12/31/2016 at 11:09، M.Javad گفته است :

به نظر شما مثلا برای یک قالب به ارزش 50 تومن ارزش داره بری کلی پول به وکیل بدی که بره به فرض شکایت کنه؟!!شما خودتونو نگاه نکنید که وکیلین خودتون کار خودتونو انجام میدید از طرف ما به این قضیه نگاه کنید کاملا متوجه میشید

شما اگر از دیدگاه تجاری سازی و برندینگ خودتون رو کاملا در نظر گرفته باشین و پیش بینین کنین حتما پیگیری میکنین!

شما میگین قالب 50 تومنی ولی بنده میگه چند ده بار یا چند صد بار خریداری بشه بنظرم صرفه داره بریم پیگیری کنم!

بستگی داره شما چقدر برای خودتون و وقتتون و محصولی که تولید یا بومی سازی نمودهاید ارزش قائل بشید

این برمیگرده به خودتون بخودتون

بنده برای هزارتومن هم ارزش قادلم با این که بی ارزش هست

اما همین هزار تومن نتیجه زحمات یه تیم یا یه فرد و تجربه اون شخص میتونه باشه

;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...