4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من میخوام بدونم اگه یه دامنه داشته باشم میتونم اینجا بهش متصل کنم و پیشوند این رو از روی وبلاگم بر دارم.

مثلا ادرس سایت.ای ار اینطوری باشه.

خواهشن راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه بیشتر توضیح بدید؟

(به نظر میرسه مطلب کپی شده هست!!!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مثلا ادرس وبلاگ که به این صورت است.youblog.wlogfa.com

youblog.ir بعد که دامنه irداشته باشم اینطوری بشه.

الان تونستم منظورم رو بفهمونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مثلا ادرس وبلاگ که به این صورت است.youblog.wlogfa.com

youblog.ir بعد که دامنه irداشته باشم اینطوری بشه.

الان تونستم منظورم رو بفهمونم.

دوست عزیز لطفا در انتخاب کلمات و جملات خودتون بیشتر دقت کنید تا اساتید و دوستان راحت تر به شما کمک کنن

ضمن عرض خیر مقدم به شما، باید خدمت شما عرض کنم که اکثر سایت هایی که در زمینه وبلاگ دهی فعالیت دارن، همچین امکانی رو برای کاربران فراهم میکنن که روی وبلاگ دامین ست کنند.

برای مثال آدرس وبلاگ کاربر از yourname.bloagfa.com به yourdomain.com تغییر پیدا کنه.

ابتدا شما باید یه دامین خریداری کنید (پسوندش فرقی نمیکنه چی باشه) و بعد برای اتصال به وبلاگ به صفحات user manual یا help سرویس دهنده وبلاگ خودتون مراجعه کنید یا با پشتیبانتون تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنن یا اینکه بگید که از چه سرویس دهنده ای استفاده میکنید تا کمکتون کنیم.

شاد باشید

ویرایش شده در توسط kavoshgar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط boyit
      با سلام 
      بنده دو سال پیش یک دامنه در اختیار داشتم و اون رو به شبکه اجتماعی عکس تبدیل کردم و چیزی در حدود 300 کاربر فعال هر روز مشغول به ارسال عکس بودند به طوریکه رتبه الکسای کشوری به زیر 3000 رسید، اما برای مدتی وب سایت فیلتر شد و بعد رفع فیلتر هم دست از سر وب سایت برداشتیم 
      در زمان اوجش و قبل فیلتر شدن بین 700 تا 1200 ورودی گوگل داشت
      الان باز قصد راه اندازی وبسایت عکس را دارم 
      میخواستم بدونم آیا این دامنه قدیمی که به مدت 1سال هستش که بصورت کامل خالی بوده تاثیر مثبتی روی سئو و ورودی گوگل و ... داره ؟ 
      چونکه اگر بی تاثیر باشه دامنه ای با مسمی تر پیداکردم اونو ثبت میکنم و اگرم تاثیر داره که همینو باز ست کنم 

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید