رفتن به مطلب

افزونه امار

پست های پیشنهاد شده

با سلام من چند روز قبل افزونه ای بنام    wp statistics برایمشاهده امار سایت نصب و راه اندازی کردم و داشت به خوبی کار میکرد اما امروز بعد از بروز رسانی این افزونه با مشکل مواجه شدم یعنی اطلاعات اماریو توی سایتم به زبان انگلیسی نشون میده چطوری میتونم اونو به حالت قبل برگردونم اینم ادرس سایتabarhayper.ir میتونید جیزی که گفتمو چک کنید

لینک به ارسال

تاجایی که یادم میاد خوده افزونه در تنظیماتش بخشی برای زبان داره اون جارو چک کنید اگه انگلیسی بود که به فارسی تغییر بدید و اگر فارسی بود یک بار به انگلیسی و دوباره به فارسی تغییر بدید امیدوارم مشکلتون حل بشه اگر نشد احتمالا باید منتظر آپدیت بعدی باشید 

لینک به ارسال

سلام ، بعد از بروز رسانی این مشکل برای من هم پیش اومده ، قسمتی از ابزارک بصورت انگلیسی در اومده

نمیخام دوباره حذفش کنم و اطلاعاتش بپره ، جدیدا دائم به مشکل میخوره و همش مجبورم پاک کنم ، ولی میخام آمار رو داشته باشم ! نه اینکه همش مجبور شم پاکش کنم

Capture2.PNG

ویرایش شده توسط A . S
لینک به ارسال

بنظر من که بهترین آمارگیر همون گوگل آنالیزر هست که واقعا از بهترین هم بهتره ... تازه چون جز خدمات گوگل به حساب میاد شاید رو سعو نیز تاثیر داشته باشه ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...