رفتن به مطلب

مخفی کردن برچسپ مطالب و محصولات

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

چطور میشه برچسپ پست ها و محصولات مخفی باشه اما در نتایج گوگل نشون داده بشه؟

این کار روی سئو هم تاثیری نداره چون برخی ازسایت مطرح ایران که زیر 100 هم هستند این کار رو کردند.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

لینک به ارسال

با سلام.

از طریق استایل ها میتونید به راحتی مخفیشون کنید. برای اینکار باید بدونید آی.دی یا کلس عنصرهای مرتبط چی هست که میتونید با Inspect Element بدستش بیارید. اگر هم بلد نیستید، لینک صفحه ی مرتبط از پست و محصولات که میخواید برچسب هاش مخفی باشه رو بزارید تا دقیق تر بگیم چه کنید.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، start گفته است :

با سلام.

از طریق استایل ها میتونید به راحتی مخفیشون کنید. برای اینکار باید بدونید آی.دی یا کلس عنصرهای مرتبط چی هست که میتونید با Inspect Element بدستش بیارید. اگر هم بلد نیستید، لینک صفحه ی مرتبط از پست و محصولات که میخواید برچسب هاش مخفی باشه رو بزارید تا دقیق تر بگیم چه کنید.

میشه یه کم بیشتر توضیح بدین؟ من ای و کلس برچسپ ها رو بدست آوردم 

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دوستان من بالاخره موفق به مخفی کردن تگ ها شدم با استفاده از css 

اما سوالم اینه که آیا این کار بر روی سئو و ورودی گوگل تاثیر میزاره؟ خواهش می کنم دوستان با تجربه در زمینه سئو و وردپرس پاسخ بدن

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...