• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
نگار صادقی

نمایش صفحه سفید

14 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. وقت بخیر. من پوسته Jocasta رو از پوسته های انجمن دانلود کردم و اومدم رو سایتم تست کردم ولی دیگه نه سایتم باز میشه نه مدیریت فقط یه صفحه سفید میاد. از سی پنل رفتم و اون قالب رو حذف کردم ولی باز درست نشد. اسم قالب اصلی خودمم Jocasta گذاشتم ولی باز نشد. چیکار کنم حالا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قابليت عيب يابي توي فايل wp-config روشن كنيد

ايطوري:

define('WP_DEBUG', true)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون. انجام دادم این ارور رو میده

Notice: Undefined index: action in /home/morahem/public_html/majale/wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/wp-thread-comment.php on line 372

Notice: Undefined index: memory_limit in /home/morahem/public_html/majale/wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/wp-thread-comment.php on line 391

Notice: Undefined index: pollresult in /home/morahem/public_html/majale/wp-content/plugins/wp-polls/wp-polls.php on line 1318

Notice: Undefined index: pollbooth in /home/morahem/public_html/majale/wp-content/plugins/wp-polls/wp-polls.php on line 1323

Fatal error: Cannot redeclare __popular_posts() (previously declared in /home/morahem/public_html/majale/wp-content/themes/morahem.com/functions.php:744) in /home/morahem/public_html/majale/wp-content/themes/morahem.com/functions.php on line 1019

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين فولدر ها رو كه ميگم رينيم كنيد :

plugins/wordpress-thread-comment

plugins/wp-polls

themes/morahem.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ابتدا یک نسخه پشتیبان بگیرید....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان پنل مدیریت باز میشه ولی این پیغام اون بالاشه

Notice: add_custom_background is از رده خارج شده است از نگارش3.4! به‌جای آن از add_theme_support( 'custom-background', $args ) استفاده کنید. in

سایتمم بازنمیشه و این ارور رو میده

Fatal error: Cannot redeclare __popular_posts() (previously declared in /home/morahem/public_html/majale/wp-content/themes/morahem.com+/functions.php:744) in /home/morahem/public_html/majale/wp-content/themes/morahem.com+/functions.php on line 1019

که مربوط به خط 1019 فایل فانکشن هست. آخه من یه قالب رو فعال کردم اینجوری شد و بعد حذفش کردم دیگه پلاگین ها چرا مشکل پیدا کردن!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين خط 1019 همراه چند خط قبل و بعدش رو اينجا بزاريد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب دیفالت رو فعال کنید قالب morahem.com+ رو نیز پاک کنید ( البته اگه قالب اصلیتون این قالب نیست )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه قدیمی وردپرس توی فایل functions.php شما کدهایی رو قرار داده. باید حذف بشه یا اینکه طبق پست بالاتر که مرتضی عزیز توضیح داده پوسته قبلی رو کلا حذف کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تذکر: ابتدا نسخه پشتیبان تهیه کنید.....

یک راه حل ساده برای رفع ارور Cannot redeclare __popular_posts وجود دارد که بدون هرگونه علمی در زمینه برنامه نویسی میتوانید مشکل خود را رفع نمایید :

کافیست فایل functions.php موجود در پوشه zip پوسته ای که دریافت میکنید را با فایل functions.php موجود روی هاست خود، جایگزین نموده سپس حق دسترسی ( permission ) آن را بر روی 400 یا 444 تنظیم کنید.

به همین سادگی مشکل حل شده و سایت بدون هرگونه مشکلی به روال فعالیت خود باز خواهد گشت.

منبع:

http://www.dbstheme.com/cannot-redeclare-popular-posts

راه حل تغییر پوسته درصورتی که به بخش مدیریت دسترسی نداشته باشید

*از تیبل wp_options نسخه پشتیبان بگیر

برو به php my admin ‏ و وارد تیبل wp_options شو, آخر صفحه اینو پیدا کنید:current_theme بعد از اون edit رو بزنید. بعد نام یک قالب دیگه رو بدید.......( البته دقیق حضور ذهن ندارم)

با این حال همیشه بهترین کار اینه که اول روی لوکال تست کنید...

ویرایش شده در توسط xiiiah

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از همگی ممنونم . مشکل حل شد ولی کارهایی که گفتید رو انجام ندادم چون میخاستیم بریم مهمونی و وقت نبود. مجبور شدم همون موقع که سوال رو مطرح کردم به پشتیبانی هاستم خواستم که بک آپی که دیشب از سایتم گرفته رو برگردونه.

ولی اقا مرتضی فایل فانکشن من که الان مشکلی نداره پس چطور یه دفه مشکل پیدا کرد؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس کدهایی را هنگام سوئیچ بین پوسته ها در فایل فانکشن قرار میده که باعث مشکلاتی میشه

بهتره پرمیژن نوشتن را از فایل توابع بگیرید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب حرف شما درسته. ولی وقتی من پوسته ای رو حذف میکنم و بک آپ اون رو توی pc دارم و آپلود میکنم و اسمشو برابر قالب قبلی میذارم باید مشکل رفع بشه. ولی نشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب حرف شما درسته. ولی وقتی من پوسته ای رو حذف میکنم و بک آپ اون رو توی pc دارم و آپلود میکنم و اسمشو برابر قالب قبلی میذارم باید مشکل رفع بشه. ولی نشد

جواب :

وردپرس کدهایی را هنگام سوئیچ بین پوسته ها در فایل فانکشن قرار میده که باعث مشکلاتی میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری