رفتن به مطلب

درخواست سریع ترین و بهترین افزونه یا کد برای آمار بازدید سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان واقعا این تاپیک تکراری شده اما هیچ انجمنی هیچ جا صحبتی از بهینه بودن و سرعت این افزون ها برای سایت های حرفه ای تر نمیشه 

گاها کاربر هایی که این تاپیک هارو هم میزنن فقط میخوان یک افزونه بازدید کامل داشته باشند اما نمیدونن دوروز دیگه که سایتشون شلوغ بشه سرور و دیتا بیس منفجر میشه 

از تک تک اساتید انجمن و دوستای خوبم یک بار برای همیشه در خواست میکنم یک امار گیر ساده باکمترین حجم و امکاناتی مثل انلاین و بازدید امروز و دیروز و اپشنال وردودی گوگل رو معرفی کنند 

بیشتر کد هایی مثل سایت های بزرگ دانلود ها و.. مدنظرم هست مطمعنا میتونه بهترین گذینه باشه و کارکردی بسیار جالب داره روزانه 100 ها هزار کاربر + کش های سرور و سایت باید بگم نحوه کارکردش فوق العادس مطعنن یک افزونه معمولی نیست نیست 

اگر راهنمایی کنید هم من و خیلی های دیگه بعد از من که این تاپیک رو مشاهده کنن واقعا ممنون میشم 

این بحث واقعا  کلافه کرده منو نه میشه از وبگذر بخاطر قطعی هاش و لود بدش استفاده کرد و نه های stat بخاطر درخواست های زیادش و با عرض پوزش از جناب سوفی که یکی از بزرگان همین انجمن هم هستن از WP Statistics هم بخاطر سنگینی زیاد و . . متاسفانه نمیشه بهره برد. 

دوستان لطفا کمک برسونین 

سپاس فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...