رفتن به مطلب

ساخت یه صفحه php (خیلی مهم)

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب و احترام

دوستان عزیز بنده یه سایت فروش ردیاب دارم و این نرم افزار ها دارای سریال های متعددی هستند و برای فعال سازی هریک از این نرم افزار ها باید سریال های متفاوتی رو وارد کنیم.

ما میخواییم یه صفحه ای به صورت php بسازیم که وقتی کاربر از پرداخت وجه خارج شد وارد این صفحه بشه و یکی از سریال هارو بهش نشون بده و دیگه اون سریال نشون داده نشه.

تعداد سریال ها زیاده و همشونم توی یه فایل اکسل هستش ...

خیلی خیلی برام واجبه

ممنون میشم سریع پاسخ بدید.

پیشاپیش از پشتیبانیتون ممنونم

لینک به ارسال

دوستان خواهشا منو راهنمایی کنید کارم خیلی گیره

اطلاعات دقیق تری رو آوردم خواهشا راهنمایی کنید

با سلام و عرض ادب و احترام

دوستان عزیز بنده یه سایت فروش ردیاب دارم و این نرم افزار ها دارای سریال های متعددی هستند و برای فعال سازی هریک از این نرم افزار ها باید سریال های متفاوتی رو وارد کنیم.

ما میخواییم یه صفحه ای به صورت php بسازیم که وقتی کاربر از پرداخت وجه خارج شد وارد این صفحه بشه و یکی از سریال هارو بهش نشون بده و دیگه اون سریال نشون داده نشه.

میخوام این کد هارو معرفی کنم به بانک اطلاعاتی و توی یک صفحه فراخوانی کنم که هربار و برای هر نفر که پرداخت انجام میشه یه کد به نمایش گذاشته بشه و بسوزه و بره سراغ کد بعدی ...

متاسفانه من تازه وارد هستم و از این مطالب هیچی سر در نمیاریم ... میتونید بنده رو راهنمایی و کمک کنید ؟ ممنونتون میشم

خیلی خیلی برام واجبه

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، ahmadrezash گفته است :

دوستان خواهشا منو راهنمایی کنید کارم خیلی گیره

اطلاعات دقیق تری رو آوردم خواهشا راهنمایی کنید

با سلام و عرض ادب و احترام

میخوام این کد هارو معرفی کنم به بانک اطلاعاتی و توی یک صفحه فراخوانی کنم که هربار و برای هر نفر که پرداخت انجام میشه یه کد به نمایش گذاشته بشه و بسوزه و بره سراغ کد بعدی ...

متاسفانه من تازه وارد هستم و از این مطالب هیچی سر در نمیاریم ... میتونید بنده رو راهنمایی و کمک کنید ؟ ممنونتون میشم

خیلی خیلی برام واجبه

باسلام

برای ارائه لایسینس و یا کدهای دستی به مطلب زیر مراجعه کنید

کلیک کنید

لینک به ارسال
در در 11/7/2016 at 02:39، nazanin123 گفته است :

باسلام

کلیک کنید

با تشکر از راهنمایی خوبتون

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

باسلام

کلیک کنید

سلام مجدد

دوست عزیز پس از نصب افزونه با خطای زیر مواجه شدم !! چه کاری انجام بدم ؟

Fatal error: Call to undefined function edd_get_option() in /home3/radyaabc/public_html/buy/wp-content/plugins/edd-software-license-manager/edd-software-license-manager.php on line 83

لینک به ارسال

باسلام

کلیک کنید

سلام مجدد

Fatal error: Call to undefined function edd_get_option() in /home3/radyaabc/public_html/buy/wp-content/plugins/edd-software-license-manager/edd-software-license-manager.php on line 83

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، ahmadrezash گفته است :

سلام مجدد

بقیه افزونه ها رو غیر فعال کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر 

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، ahmadrezash گفته است :

سلام مجدد

این افزونه روی افزونه فروش فایل (edd) کار میکنه ، یعنی ابتدا افزونه زیر باید نصب باشه

این افزونه - کلیک کنید

لینک به ارسال
در در 11/7/2016 at 03:10، nazanin123 گفته است :

این افزونه روی افزونه فروش فایل (edd) کار میکنه ، یعنی ابتدا افزونه زیر باید نصب باشه

این افزونه - کلیک کنید

سلام دوست عزیز

افزونه EDD Software License Manager  که معرفی کردید لایسنس رو خودش میزنه ما میخواییم لاینسس هایی که خودمون تعیین کردیم بیاد و به مشتری نشون بده ...

برای این کار راه حلی وجود داره ؟

پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی شما

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، ahmadrezash گفته است :

سلام دوست عزیز

افزونه EDD Software License Manager  که معرفی کردید لایسنس رو خودش میزنه ما میخواییم لاینسس هایی که خودمون تعیین کردیم بیاد و به مشتری نشون بده ...

برای این کار راه حلی وجود داره ؟

پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی شما

خیر ، لایسینس دستی هم داره ، لطفا لینک اول رو کامل مطالعه کنید ، با این افزونه دارن کد شارژ ایرانسل میفروشن.

پس از نصب و فعال کردن افزونه با مراجعه به بخش extensions افزودنی های edd تنظیمات آنرا انجام دهید و مشابه افزودن محصول لایسنس های خود را اضافه کنید. عملکرد پلاگین طوری است که بعد از هر فروش شماره سریال جدید جایگزین مجوز فروحته شده میشود و دیگر نیازی به تغییرات دستی نیست. علاوه بر لایسنس میتوانید برای فروش اینترنتی کارت شارژ سیم کارت همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا و … نیز از این روش استفاده کنید.

لینک به ارسال
در در 11/7/2016 at 03:59، nazanin123 گفته است :

خیر ، لایسینس دستی هم داره ، لطفا لینک اول رو کامل مطالعه کنید ، با این افزونه دارن کد شارژ ایرانسل میفروشن.

پس از نصب و فعال کردن افزونه با مراجعه به بخش extensions افزودنی های edd تنظیمات آنرا انجام دهید و مشابه افزودن محصول لایسنس های خود را اضافه کنید. عملکرد پلاگین طوری است که بعد از هر فروش شماره سریال جدید جایگزین مجوز فروحته شده میشود و دیگر نیازی به تغییرات دستی نیست. علاوه بر لایسنس میتوانید برای فروش اینترنتی کارت شارژ سیم کارت همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا و … نیز از این روش استفاده کنید.

دوست عزیز جالب اینجاست که اصلا گزینه ای از افزونه edd در هیچ جای پوسته به نمایش در نمیاد !!

بخشی وجود نداره که وارد بخش گفته شده برم !!

پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی بعدی شما

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، ahmadrezash گفته است :

دوست عزیز جالب اینجاست که اصلا گزینه ای از افزونه edd در هیچ جای پوسته به نمایش در نمیاد !!

بخشی وجود نداره که وارد بخش گفته شده برم !!

پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی بعدی شما

ببینید این دو افزونه باهم هستند ، اول لینک دوم باید نصب بشه و بعد لینک اول  

سپس ی زیر منو به پنل وردپرس شما با نام دانلود (download) اضافه میشه ، یک مقدار باهاش کار کنید ، بهرحال نیاز به آزمون و خطا هست.

اگر این موضوع خیلی براتون مهم هست افزونه edd رو بیخیال بشین و افزونه زیر رو تهیه کنید که فقط مخصوص لایسینس و کد شارژ هست (پشتیبانی هم داره) البته این افزونه تحت ووکامرس هست و باید ابتدا ووکامرس نصب بشه ، بعد این افزونه

کلیک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...