رفتن به مطلب

نصب دو وردپرس در یک هاست

Sara Bahari

پست های پیشنهاد شده

سوالم اینکه که چطور میشه بصورت بهینه دو تا وردپرس روی یک هاست نصب کرد. مثلا یکی در پوشه اصلی و دیگری در پوشه blog؟ 

بهینه رو واسه این پرسیدم که وقتی سایت اصلی لود میشه تمامی اجزا لود میشه و وارد صفحات دیگه میشید زمان کمی واسه لود صفحه های دیگه میگیره، ولی وقتی وارد صفحه blog میشید انگار داره یه سایت جدید رو لود میکنه و همونقدر زمانبره برای کاربران.

من روی این سایت امتحان کردم. ممنون میشم راهنمایی کنید برای بهینه کردن دو وردپرس
سایت اصلی پشتیبانی شبکه

صفحه مقالات شبکه

لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، Sara Bahari گفته است :

سوالم اینکه که چطور میشه بصورت بهینه دو تا وردپرس روی یک هاست نصب کرد. مثلا یکی در پوشه اصلی و دیگری در پوشه blog؟ 

بهینه رو واسه این پرسیدم که وقتی سایت اصلی لود میشه تمامی اجزا لود میشه و وارد صفحات دیگه میشید زمان کمی واسه لود صفحه های دیگه میگیره، ولی وقتی وارد صفحه blog میشید انگار داره یه سایت جدید رو لود میکنه و همونقدر زمانبره برای کاربران.

سایت اصلی پشتیبانی شبکه

صفحه مقالات شبکه

دوست عزیز اصلا متوجه منظورتون نمیشم . . 

ببینید شما دوتا دیتا بیس دارید دوتا قالب متفاوت دارید دوتا کش متفاوت به وجود میاد و درخواست های کاملا جدا

وقتی من وردپرس اول رو برسی میکنم کش سایت کوکی ها و gzip سایت اول شما در مرورگر من ذخیره میشه اما توجه داشته باشید تمام این داستان ها برای سایت دوم متفاوت تر خواهد بود و این کاملا طبیعیه که نیاز به لود اولیه دوباره هس !

حتی قالب این دوسایتی هم که دادی متفاوته اگر قالب ها یکی بود شاید راهی بود که مثلا ادرس های عناصر رو یکی کنیم که نیازی به لود دوباره نباشه و از کش سایت اول استفاده کنه

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Sara Bahari گفته است :

سایت اصلی پشتیبانی شبکه

صفحه مقالات شبکه

از وردپرس شبکه استفاده کنید ، در انجمن سرچ کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...