ecu

مشکل در استفاده از افزونه CKEditor وردپرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان
یه مشکلی که با این ویرایشگر CKEditor دارم، اینه که با فعال کردنش دیگه گزینه های ویرایشگر اصلی وردپرس در دسترس نیست، مخصوصا گزینه های مربوط به Shortcodes (چه منوی شورت کدهای ووکامرس و چه منوی شورت کدهایی که برنامه های مختلف به ادیتور پیش فرض ورپرس اضافه میکنند)

در این تصویر میتونید ببینید که بعد از فعال کردن ckeditor، دیگه اون گزینه ها رو نشون نمیده:
ckeditor.png

خود سازنده هم دیگه برای وردپرس آپدیتش نمیکنه و به سوالم جوابی ندادند و گفتند برین به صفحه افزونه در سایت وردپرس.
آیا کسی پیشنهادی برای این مشکل داره؟ که هم این ویرایشگر رو داشته باشیم هم امکانات shortcodes رو؟

یا یه ویرایشگر دیگه معرفی کنید که مثل ckeditor باشه(کامل از نظر امکان ویرایش تمام جزئیات لینک ها و تصاویر مثل style,class,id  و...) و shortcodes رو هم نشون بده.

ممنون.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hessam
      سلام
      خدمت همه دوستان عرض ادب و احترام دارم.
      دوستان من مدتیه که دچار یه مشکل عجیب شدم. چند وقتیه که نمی تونم افزونه ها رو غیر فعال کنم. روش های جایگزین برای غیر فعال کردن و حذف افزونه ها (مثل تغییر نام و پاک کردن از توی هاست و...) را بلدم. از دوستان متخصص خواهش می کنم که در این خصوص بنده رو یاری کنن تا بتونم افزونه ها رو از داخل وردپرس مثل فبل پاک کنم.
      قبلا از مشارکت شما در بحث و بذل محبتتان کمال تشکر را دارم
    • توسط m2sali
      چطور میتونم در وردپرس یوزر کاربری که لاگین کرده رو با متد پست به یه صفحه asp ارسال کنم.

من میخوام یه لینک تو سایت وردپرسی یه لینک بذارم که کاربر که کلیک کرد ، اول چک کنه که لاگین کرده یا نه ، اگه لاگین نکرده اول مجبور باشه لاگین کنه و بعد از لاگین نام کاربریش از طریق متد پست به یه لینک خارجی ارسال بشه.
    • توسط nasimdp.ir
      با سلام؛
      بنده سعی دارم در وب سایتی که طراحی کردم از کدهای کوتاه (shortcode) استفاده کنم.
      تمام کدهای لازم رو داخل function.php قرار میدم.
      حتی برخی از کدهای کوتاه از قبل توسط قالب طراحی و به صورت پیش فرض جزء امکانات قالب و پلاگین های وابسته هست.
      ولی متاسفانه ولی شورت کدها رو به کار میبریم هیچ چیز نشون نمیده.
      یعنی در واقع اگر شورت کد در فایل فانکشن تعریف نشده باشه عین همون عبارت شورت کد رو باید انعکاس بده ولی همینم نمیده
      یعنی کلا سفید سفید
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    • توسط cloudgamer
      سلام خدمت همه ی دوستان.
      دنبال چند تابع هستم که بتونه تو موارد زیر کمکم کنه.
      1-نمایش تعداد تمام پست های منتشر شده (فقط تعدادشون)
      2-نمایش تمام کاربران (فقط تعدادشون)
      3-نمایش تعداد تمام نظرات (فقط تعدادشون)