رفتن به مطلب

درج نشدن کامل پیوند یکتا در عنوان پست ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، این چه مشکلیه؟:

برای نام پست هام یک عنوان مثلاً "اینجا ایران است، اینجا سرزمین من است، اینجا ایران است" انتخاب می کنم، اما وقتی بصورت اتوماتیک براش پیوند یکتا درست می شه اینجوری می شه:

"اینجا-ایران-است-،-اینجا-سرزمین-من-است-،- اینج"

دقیقاً به همین صورت درج می شه، یعنی کامل نیست، اگر با عبارت عنوان مقایسه کنید متوجه می شید، چیکار کنم؟

البته من روی ویرایش اون لینک هم کلیک کردم، لینک پیوند رو با رعایت همون خطوط فاصله بدون کاراکتر فاصله درستش می کنم برای هر پست، ولی بعد که قبول رو می زنم بازهم از همون قسمت ناقص می شه.

لینک به ارسال

به علت مجدودیت کاراکتر در بخش عناوین و پیوند هست. مشکلی نیست. درسته.

لینک به ارسال

به علت مجدودیت کاراکتر در بخش عناوین و پیوند هست. مشکلی نیست. درسته.

متشکرم، اما چطور این محدودیت رو میشه برداشت؟، امکانش هست؟

لینک به ارسال

سلام آدرس بار iso می خونه این مقدار حروفی که نوشتید تبدیل می شه به

%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D8%B3%D8%B1%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%8C-%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC

از این هم اگر بخواهید بیشترش کنید ارورهای دیگه ای رو به وجود می آید مثل تایم اوت یا 404 های پی در پی اگر بخاطر سئو قصد اینکار را دارید نباید کلمات عنوان بیش از سه یا چهار کلمه باشه چون اغلب موتورهای جستجو عناوین طولانی تر را نمی خوانند توضیحات عنوان را در چکیده مطلب بنویسید و برچسب های درست به مطالب اضافه کنید و در نهایت نام های کوتاه و زود فهم تا ارتباط جستجوگران با سایت شما خوب بشه

لینک به ارسال

سلام آدرس بار iso می خونه این مقدار حروفی که نوشتید تبدیل می شه به

%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D8%B3%D8%B1%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%8C-%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC

از این هم اگر بخواهید بیشترش کنید ارورهای دیگه ای رو به وجود می آید مثل تایم اوت یا 404 های پی در پی اگر بخاطر سئو قصد اینکار را دارید نباید کلمات عنوان بیش از سه یا چهار کلمه باشه چون اغلب موتورهای جستجو عناوین طولانی تر را نمی خوانند توضیحات عنوان را در چکیده مطلب بنویسید و برچسب های درست به مطالب اضافه کنید و در نهایت نام های کوتاه و زود فهم تا ارتباط جستجوگران با سایت شما خوب بشه

متشکرم، این توضیحات رو درک کردم، و نمونه هایی از سایتهای وردپرسی رو دیدم که دقیقاً همین مشکل توشون هست، اما اونها هم همینکار رو کردن که شما اشاره کردید، گویا چاره ای نیست، باید با این کنار بیام.

لینک به ارسال

این تعداد برای سئو مناسب و محدودیت تعداد گوگل هم هست بیشتر از این تعداد هم توصیه نمیشه.

لینک به ارسال

این تعداد برای سئو مناسب و محدودیت تعداد گوگل هم هست بیشتر از این تعداد هم توصیه نمیشه.

بزارید مبنای کار رو این بگذاریم که نباید اینطور بشه، اما اگه باز هم بخوام که اینکار رو انجام بدم، شدنیه؟،

یعنی رفع محدودیت تعداد کاراکتر ها در پیوند یکتای پست ها؟

و روش اون به چه صورته؟ ( اگر شما حتی سئوی سایتت رو با این کار یه جورایی از دست بدی... )

لینک به ارسال

بله شدنی هست اما باید با کدهای php آشنایی داشته باشید و با اضافه کردن یک تکه کد به فایل functions.php می توانید این محددیت را کم یا زیاد کنید یا به کل برش دارید

لینک به ارسال

بله شدنی هست اما باید با کدهای php آشنایی داشته باشید و با اضافه کردن یک تکه کد به فایل functions.php می توانید این محددیت را کم یا زیاد کنید یا به کل برش دارید

بله، تا حدی که بتونم تکه کدی ( تابعی ) رو به فایل Function.php اضافه یا کم کنم، آشنایی دارم، مثلاً از بخش امنیت انجمن، تکه کد مربوط به عدم نمایش خطاهای ورود نام کاربری و رمز عبور admin وردپرس رو در فایل Functions.php وارد کردم و مشکلی نبود، متشکرم.

لینک به ارسال

با توجه به اینکه منابع اشاره شده در اون پست انگلیسی هستند من یک توضیح کوچک فارسی به آن اضافه می کنم

1.از پوشه ی wp-includes فایل formatting.php را باز کنید در خط 980 این عبارت را بیابید

$title = utf8_uri_encode($title, 200);

و عدد 200 را به هر عددی مایلید تغییر دهید

2.

از همان پوشه فایل post.php را باز کنید و در خطوط 3094 و 3111 و 3125 عبارت زیر را پیدا کرده و عدد 200 را به عدد دلخواه تغییر دهید

$alt_post_name = substr ($slug, 0, 200 - ( strlen( $suffix ) + 1 ) ) . "-$suffix";

توضیح: اینگونه تغییرات که اصولا غیر استاندارد هستند ممکن است بعد از هر بار به روز رسانی نیاز به تجدید دوباره داشته باشند

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با توجه به اینکه منابع اشاره شده در اون پست انگلیسی هستند من یک توضیح کوچک فارسی به آن اضافه می کنم

1.از پوشه ی wp-includes فایل formatting.php را باز کنید در خط 980 این عبارت را بیابید

2.

از همان پوشه فایل post.php را باز کنید و در خطوط 3094 و 3111 و 3125 عبارت زیر را پیدا کرده و عدد 200 را به عدد دلخواه تغییر دهید

$alt_post_name = substr ($slug, 0, 200 - ( strlen( $suffix ) + 1 ) ) . "-$suffix";

توضیح: اینگونه تغییرات که اصولا غیر استاندارد هستند ممکن است بعد از هر بار به روز رسانی نیاز به تجدید دوباره داشته باشند

روشن تر، واضح تر و صریح تر از این که شما گفتید، بازم همینه که شما گفتید، بسیار سپاسگزارم.

گمونم تغییرات برای عناوین پستهای گذشته اعمال نمی شه، درسته؟

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

2.

می بخشید ولی

تو وردپرس 4 نیست درسته؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...