رفتن به مطلب

انتقال دامنه از نظر سعو

__PEYMAN__

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان سعو کار ، یه سوال ، من علاوه بر دامنه اصلی یه دامنه دات آی آر نیز دارم که روی دامنه اصلی منتقلش کردم ، یعنی arafarin.ir رو بزنی به دامنه اصلیم arafarin.com منتقل میشه . اینم بگم تو همه جا چه تو سایتای دیگه و چه تو گوگل فقط و فقط دامنه اصلیم رو دادم . آیا با این حال این انتقال دامنه مشکلی برای دامنه اصلیم ایجاد میکنه ؟؟؟

باتشکر

لینک به ارسال

اینم بگم دامنه .ir یا همون غیر اصلیم بصورت صفحه به صفحه رو .com منتقل شده و نه بصورت کلی .... اما با تمام اینا من لینک سایت رو تو همه جا حتی در سایت خودم با .com دادم یا همون دامنه اصلیم . این مشکلی برای دامنه اصلیم ایجاد نمیکنه ؟؟

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، __PEYMAN__ گفته است :

سلام دوستان سعو کار ، یه سوال ، من علاوه بر دامنه اصلی یه دامنه دات آی آر نیز دارم که روی دامنه اصلی منتقلش کردم ، یعنی arafarin.ir رو بزنی به دامنه اصلیم arafarin.com منتقل میشه . اینم بگم تو همه جا چه تو سایتای دیگه و چه تو گوگل فقط و فقط دامنه اصلیم رو دادم . آیا با این حال این انتقال دامنه مشکلی برای دامنه اصلیم ایجاد میکنه ؟؟؟

باتشکر

سلام دوست عزیز

کار درست رو انجام دادین و هیچ مشکلی پیش نمیاد (البته ریدایرکت باید از نوع 301 باشه)

لینک به ارسال

سلام

بله ، دوست عزیزمون فرشاد به نکته خوبی اشاره کردن ریدایرکت باید از نوع 301 باشه ، کارتون مشکلی نداره.

لینک به ارسال

میتونید با یک سرچ ساده در گوگل درباره : ریدایرکت 301 اطلاعاتی رو که میخواید بدست بیارید ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...