رفتن به مطلب

مشکل در سایت مپ

samirhm

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان در فایل سایت مپ من یک مشکلی پیش آمده ، و حالا که میخوام برم ادیتش کنم ، در هیچ جای هاستم پیداش نمیکنم !!!! سایت مپم رو با yoast ساختم ، وقتی ادرس par30movie.ir/sitemap.xml رو میزنی میاد ولی فایل رو در هاست پیدا نمیکنم کسی نمیدونه مشکل چیه ؟

ویرایش شده توسط samirhm
لینک به ارسال

سلام اقا من توی اینترنت بعد از کلی گشتن پیداش کردم ، مشکل اینکه در فایل ها خطوط خالی ایجاد میشوند ، من راه حلش رو در زیر قرار میدم که اگر کسی به این مشکل برخورد حللش کنه :

برای این روش ابتدا یک فایل php رو باید دانلود کرده و در روت سایت خود آپلودش کنید ( این فایل باید در ریشه هاست شما قرار بگیره یعنی مسیری که وردپرس رو نصب کردید )

دانلود فایل wejnswpwhitespacefix.php

بعد از دانلود فایل همون طور که گفته شد در ریشه هاست آپلود کنید. سپس در همون ریشه داخل فایل های وردپرس فایلی بنام index.php وجود داره این فایل رو در حالت ویرایش باز کنید و کد زیر را به این فایل اضافه کنید

;("include("wejnswpwhitespacefix.php

کد شما در این فایل می تونه به شکل زیر قرار بگیره

<!--?php <br ?-->include("wejnswpwhitespacefix.php");
define('WP_USE_THEMES', true);
require('./wp-blog-header.php');
?>

بعد از اینکه کد را اضافه کردید تغییرات را ذخیره کرده و مجددا مشکل را بررسی کنید اگر مشکل همچنان وجود داشت جفت گتیشن کد مشخص را را به تک کتیشن تغییر دهید. (” “) تغییر داده شود به (‘ ‘).

ویرایش شده توسط samirhm
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...