رفتن به مطلب

سوال در موردنصب وردپرس بر روی localhost

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشی خدمت دوستان گرامی

بنده میخواستم ورد پرس رو از طریق نرم افزار appserv نصب کنم و طبق کلیپی که لینک پائین هست پیش رفتم

http://www.aparat.com/v/aK2IV/آموزش_نصب_و_کار_با_نرم_افزار_appserv_(شبیه_ساز

تا اون قسمتی که پوشه مربوط به وردپرس در پوشه www قرار داد و کپی پست کرد و اطلاعات داخل آنرا بر روی پوشه اصلی آورد را انجام دادم ولی متاسفانه صفحه مربوط به ثبت نام ورد پرس نمیاد و با پیغام پایین مواجه میشم .

Fatal error: Call to undefined function get_magic_quotes_gpc() in E:\Appserv\www\wp\wp-includes\load.php on line 643

لطف کنید بگید باید چکار کنم .

لینک به ارسال

سلام. توی محل نصب وب سرور دنبال پوشهی نصب PHP بگردید و فایل php.ini رو باز کنید و عبارت magic_quotes_gpc رو توی اون سرچ کنید اگر جلوش نوشته بود off تبدیلش کنید به on و اگر نبود هم ایجادش کنید: magic_quotes_gpc = no .

البته همون جور که دوستمون گفتن هیچ چیزی زامپ نمیشه و حتی بعد از تعویض ویندوز هم نیازی به نصب مجددش نیست و اگر توی درایو غیر ویندوز نصب کنید. ولی میل با خودتون هست و البته من اصلا از نرم افزاری که نصب کردین و کارایش اطلاعی ندارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...