رفتن به مطلب

آیا ثبت دامین شبیه سایت دیگه خلاف هست؟

zeous

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

یه سوال داشتم خدمت دوستانی که تجربه دارند؟

من دامینی ثبت کردم و میخوام کسب و کارم رو باهاش شروع کنم الان که سرچ کردم دیدم یه سایت دیگه هم با دامینی تقریبا مشابه ( اختلاف دامین فقط در حرف i هست ) داره کار میکنه و سایت طراحی هست .

مشکلی پیش نمیاد بعدا برای من؟ 

چه میدونم مشکلی مثل تشابه اسمی یا.... دامین دات کام  و آی آر رو ثبت کردم الان همین موضوع فقط فکرمو مشغول کرده

لینک به ارسال

تو ایران فک نکنم 

ولی مثلا برا سایت worldpress 98   که الان همیار وردپرس شده این مشکل وجود داشت وردپرس اصلی خواسته بود دامینشو تغییر بده و این حرفا (دقیقا یادم نیست)

لینک به ارسال

نه اقا اشکالی ندارد در حالت عادی.... فقط اگر طرف مقابل شکایت و پیگیری کرد شما باید دامنه رو عوض کنید  ولی اگر شکایت نکرد اشکالی نداره.... حتی می توانید دامنه دقیقا مشابه ولی با پسوند متفاوت انتخاب کنید...

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، zeous گفته است :

سلام دوستان عزیز

یه سوال داشتم خدمت دوستانی که تجربه دارند؟

من دامینی ثبت کردم و میخوام کسب و کارم رو باهاش شروع کنم الان که سرچ کردم دیدم یه سایت دیگه هم با دامینی تقریبا مشابه ( اختلاف دامین فقط در حرف i هست ) داره کار میکنه و سایت طراحی هست .

مشکلی پیش نمیاد بعدا برای من؟ 

چه میدونم مشکلی مثل تشابه اسمی یا.... دامین دات کام  و آی آر رو ثبت کردم الان همین موضوع فقط فکرمو مشغول کرده

اگه اون سایت یه شرکت ثبت شده باشه ممکنه شکایت کنه (البته فکر نمیکنم توی ایران این کار رو کنن) ولی در هر حال اگه هنوز شروع به کار نکردید و امکانش براتون هست دامین رو تغییر بدین در غیر این صورتم فک نمیکنم مشکلی پیش بیاد، چون شما که دقیقا نیومدین از اسم اون شرکت استفاده کنید.

لینک به ارسال

سلام

نه ، من اینو قبلا در جاهای مختلفی پرسیدم ، جوابم گرفتم که این بوده :

هیچ اشکالی ندارد .

لینک به ارسال

99% اش به سایت اصلی برمیگرده که چقدر این قضیه براش مهم هست

لینک به ارسال

دوستان من با ایرنیک تماس گرفتم گفتن که :

ایشون میتونه شکایت کنه ولی بستگی به قوه قضایی داره اگه مدرک داده باشه میتونه دامین رو پس بگیره 

یه جایی دیگه هم خوندم اگه شرکت ثبت شده باشه قبل این که دامین رو ثبت کنی میتونه شکایت کنه اگه بعد ثبت دامین شرکت ثبت شده باشه نمیتونه شکایت کنه 

فکر کنم مشکلی نداشته باشه

تو ایران همچین موردی رو کسی دیده از دوستان که به خاطر دامین شکایت کنن که هم اسمه شرکت ماست الان یه جایی دیدم که طرف دامین آی آر سامسونگ رو به خود شرکت سامسونگ ایران فروخت اگه اینجوری بود خوب شرکت سامسونگ شکایت میکرد و دامین رو میگرفت 

ویرایش شده توسط zeous
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...