Amir.

تصویر شاخص در کنار تیتر

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من دنبال مثل این تصویر میگردم که :

1 - تصویر به اون شکل قرار بگیره و بشه داخل کد عرض و طول تصویر رو تغییر داد

2 - 5 تیتر اخرین دسته ای رو که از طریق نامک یا ID بهش معرفی میکنم نشون بده ( همراه تصویر شاخص )

3 - تصویر هم به صورت خودکار از اولین عکس برداشته باشه ( رو قالبم چنین چیزی فعال هستش )

(برای قسمت ابزارک میخوام )

نمونه : f6sujin8kenodtft2mba.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

قبلا هم شبیه همین موضوع رو توضیح داده بودم

فقط موضوع اول یعنی خودکار بشه تغییر داد؟

کل کار اینجوری میشه

شما کوئری میزنید و 5 پست اخر رو میگیرید. بعد هم کد نمایش عکس رو میزارید داخلش. بعد هم کمی استایل هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

قبلا هم شبیه همین موضوع رو توضیح داده بودم

فقط موضوع اول یعنی خودکار بشه تغییر داد؟

کل کار اینجوری میشه

شما کوئری میزنید و 5 پست اخر رو میگیرید. بعد هم کد نمایش عکس رو میزارید داخلش. بعد هم کمی استایل هست.

اقا لینک تاپیک رو لطف کن . من گشتم چیزی ندیدم .

راستی این هم ادرس سایت مورد نظر که به راحتی میتونید کدش رو بهم بدید ( شخصا زیاد وارد نیستم )

http://www.bavi-news.ir/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خودم اون تاپیک رو پیدا کردم .

<?php $recent = new WP_Query("cat=1&showposts=5");
while($recent->have_posts())
: $recent->the_post();?>
<?php the_post_thumbnail(); ?><br />
<a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a><br />
<?php endwhile; ?>

متاسفانه میذارم لینک رو نشون میده اما تصویر هیچی نمیاره !

در قسمت ابزارک هم میذارم

در کدنویسی ها طوری نوشته شده که اولین تصویر رو به عنوان تصویر شاخص برمیداره .

افزونه auto post thumbail هم نصبه !

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سادترین روش برای اضافه کردن تصاویر بند انگشتی :

اضافه کردن خط زیر به فایل فانکشنز :

<?php add_theme_support('post-thumbnails'); if ( function_exists('add_theme_support') ) { add_theme_support('post-thumbnails'); } ?>

در کوئری که باز کردین میتونید از همون تگ استفاده کنید :

<?php the_post_thumbnail(); ?>

و یا برای اختصاص دادن کلاس و یا آیدی مورد نظر از تگ زیر استفاده کنید :

<?php the_post_thumbnail( 'full',array('class' => 'your class name')); ?>

که می تونید بجای عبارت your class name اسم کلاس مورد نظر رو بدین

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط akradim
      اولا این رو بگم که واقعا برای خودمون متاسف هستم که ما ایرانی ها فقط بلد هستیم که جواب هایی رو که مثل اب خوردن هستیم رو به همه بگیم لی اگه یک چیزی که مشکل همه هست رو که نمیدونیم رو به بحث نمیزاریم که بقیه نگن ما بلد نیستیم. من نمیدونم یک نفر توی این ایران خراب شده نیست که جواب بده؟ 15 هفته هست که در تمام سایت های فارسی این مطلب رو گذاشتم ولی هیچ کدوم جواب ندادن یا حرف های مذخرف زدن که اصلا با این مطلب مرتبط نبود نمیدونم دیگه چیکار کنم واقعا متاسفم باز هم میگم اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه حتی اگه بلد نیست بگه چطور باید پیش رفت یا یک سورس بده تا دنبال کنم تا برای همه این مشکل رو رفع کنیم چون همه با این مشکل روبرو هستن.
      سلام دوستان عزیز 
      یک سوال داشتم اون هم اینکه من از یک هسات دانلود استفاده میکنم چون حجم هاست برای خریداری خیلی گرون بود. یک هسات دانلود خریدم .
      میخواستم تصاویری که آپلود میکنم رو برای تصاویر شاخص قرار بدم. برای مثال پوسته من از 18 نوع تصویر کوچیک و بزرگ استفاده میکنه یعتی برای قسمت وبلاگ تصاویری با اندازه 260*150میخواد. ولی وقتی تصویر شاخصی میزارم فقط تصویر شاخص اصلی که ساز بزرگی داره رو قرار میده و نه کوچک رو که خود رسانه وردپرس ادازه بندی و برش داده و با این وجود حتی وقتی تصیری آپلود میکنم تصویر به 18 تا تصویر مختلف برش داده میشه ولی فقط یکش مورد استفاده قرار میگیره . میشه لطفا بگین باید چیکار کنم ؟
      لطفا کمکم کنید خیلی لود سایتم پایین اومد

• توسط akradim
      سلام دوستان عزیز 
      یک سوال داشتم اون هم اینکه من از یک هسات دانلود استفاده میکنم چون حجم هاست برای خریداری خیلی گرون بود. یک هسات دانلود خریدم .
      میخواستم تصاویری که آپلود میکنم رو برای تصاویر شاخص قرار بدم. برای مثال پوسته من از 18 نوع تصویر کوچیک و بزرگ استفاده میکنه یعتی برای قسمت وبلاگ تصاویری با اندازه 260*150میخواد. ولی وقتی تصویر شاخصی میزارم فقط تصویر شاخص اصلی که ساز بزرگی داره رو قرار میده و نه کوچک رو که خود رسانه وردپرس ادازه بندی و برش داده و با این وجود حتی وقتی تصیری آپلود میکنم تصویر به 18 تا تصویر مختلف برش داده میشه ولی فقط یکش مورد استفاده قرار میگیره . میشه لطفا بگین باید چیکار کنم ؟
      لطفا کمکم کنید خیلی لود سایتم پایین اومد

• توسط akradim
      سلام دوست عزیز 

• توسط sprants
      سلام
      دوستان عزیز من تمامی مراحل انتقال از لوکال رو انجام داده و سایت کامل بود و تغییرات مد نظرم رو هم انجام داده بودم اما بعد از چند روز ناگهان در صفحه اول پیام نصب اولیه ورد پرس اومد و انگار که از اول میخواین ورد پرس رو اینستال کنیم ! الان در ftp همه آپلود های قبلیم هست وحتی در phpmyadmin دیتابیس و همه اطلاعات وجود داره اما در ادمین ورد پرس انگار یه ورد پرس جدید نصب شده
      لطفا کمک کنید
      ممنونم
    • توسط varoone
      سلام
      سایز جدیدی که در قالب جدید برای برش تصاویر شاخص در نظر گرفته شده، برای مطالبی که بعد از تغییر قالب ارسال میشود اعمال میشه و برای تصاویر قبلی اعمال نمیشه. بعنوان مثال تصویری که 500در 500 هست (قبل از تغییر قالب ) و باید برش داده بشه به 100در 100 ، صرفا در سایز 100در100 کوچیک میشه و برش نمیخوره. این باعث میشه که یک تصویر بزرگ 500 در 500 در اندازه 100 در 100 لود بشه که سرعت بارگزاری سایت بیاد پایین.
      راه حلی هست که بشه کلیه تصاویر نسبت به سایز های جدید قالب برای تصاویر کوچیک بشه و برش بخورن؟

ممنون از پاسخگوییتون