رفتن به مطلب

چرا استفاده از فونت ایران سانس؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک سوال داشتم: چرا همه از فونت ایران سانس استفاده می کنند؟ یعنی باوجود این که فونت های دیگه ای مثل نازنین، میترا و لوتوس هست که به صورت رایگان هم هست و در Word هم بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند چرا توی وب اکثرا میرن سراغ ایران سانس؟ نکته خاصی داره؟

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، رحیمی گفته است :

سلام

یک سوال داشتم: چرا همه از فونت ایران سانس استفاده می کنند؟ یعنی باوجود این که فونت های دیگه ای مثل نازنین، میترا و لوتوس هست که به صورت رایگان هم هست و در Word هم بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند چرا توی وب اکثرا میرن سراغ ایران سانس؟ نکته خاصی داره؟

من استفاده میکنم از این فونت، دلیل من برای انتخاب این فونت ساختارشه،

اگه دقت کنید تنها نکته ی قوت این فونت چیدمان و ساختار دقیق حروف و کلمات در کنار هم هست.

لینک به ارسال

چون فضای لذت بخش تر و زیبا تری رو برای کاربر فراهم میکنه و کاربر بیشتر تو سایت میمونه

واینو واقعا دیدم که دارم میگم :)

لینک به ارسال

خب الان برای کتاب و ... فونت هایی مثل لوتوس استفاده می شه. عجیبه واقعا؟ یعنی توی وب جواب نمی ده.

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، رحیمی گفته است :

خب الان برای کتاب و ... فونت هایی مثل لوتوس استفاده می شه. عجیبه واقعا؟ یعنی توی وب جواب نمی ده.

دقیق متوجه منظورتون نشدم باید توجه داشته باشید برای استفاده از این فونت باید هزینه کنند که خوب احتمالا به همین علت ترجیح دادن هزینه نکنن یا فونت های خوب دیگری هم داریم این فونت یکم لاکچری تر هس و همه کاربران اون رو دوس دارن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...