1 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام وقت بخیر من از افزونه Easy Digital Downloads استفاده میکنم بعد از آپدیت فایل ترجمش در مدیریت وردپرس به کلمه Download تبدیل شد فایلش رو متوجه نشدم در کجاست که بشه تغییرش داد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید از کجا فایل زبانش رو از کلمه Download به نوشته ای دیگر تغییر بدم. ;)

2016-11-18_19-53-57.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط parsix
      سلام ;
      توابعی که با استفاده از اون میشه مجموع فروش کلیه محصولات ( به صورت کلی ) تعداد کاربران و کلیه درآمد کلی رو بشه نمایش داد ( همه به صورت مجموعی ) چیه به صورت PHP
      من توی اسناد edd گشتم متاسفانه چیزی پیدا نکردم ! الان ژاکت ، راستچین دارن از این استفاده میکنن ! لطفا راهنمایی های بفرمایید ممنون و متشکر
    • توسط zodiac
      سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان
      من حدودا یه ماهی میشه که به جمع کاربران ورد پرس وارد شدم ولی مشکل جدی در پست گذاشتن به زبان فارسی دارم و وقتی که پست میزارم نام پست، متن پست، نام دسته به علامت سوال«؟» تبدیل میشه
      لطفا راهنمایی کنین که چجوری مشکل رو حل کنم
      زبان خوده وردپرس فارسی ـیه و مشکلی نداره
      البته در سایت به صورت تکه تکه نوشته شده است
      خیلی ممنون
      آدرس سایت: 
      ic.xzn.ir/zodiac
    • توسط zodiac
      سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان
      من حدودا یه ماهی میشه که به جمع کاربران ورد پرس وارد شدم ولی مشکل جدی در پست گذاشتن به زبان فارسی دارم و وقتی که پست میزارم نام پست، متن پست، نام دسته به علامت سوال«؟» تبدیل میشه
      لطفا راهنمایی کنین که چجوری مشکل رو حل کنم
      زبان خوده وردپرس فارسی ـیه و مشکلی نداره
      البته در سایت به صورت تکه تکه نوشته شده است
      خیلی ممنون
      آدرس سایت: 
      ic.xzn.ir/zodiac
    • توسط mhj7373
      با عرض سلام و خسته نباشید
      از وقتی وردپرس رو آپدیت کردم وقتی تو دسته بندی های سایت میرم و مثلا اون دسته بندی چندین صفحه است صفحه اول مشکلی نداره اما از صفحه دوم به بعد خطای 404 میده
      تمام راه حل هایی که توی نت و انجمن ها گفتن تست کردم نشد اما وقتی ساختار یکتا رو روی ساده میزارم حل میشه که بی فایدست و نباید ساختار رو عوض کنم ساختار روی کاستوم است : (/%postname%/%post_id%/) روی نام نوشته هم تغییر دادم باز حل نشد.
      از افزونه edd برای فروش محصولات استفاده می کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط MohammadQ
      سلام، دوستان دارم افزونه Google Analytics by MonsterInsights رو ترجمه میکنم، البته حلقه های کوتاه رو، اگر کمک کنید برای ترجمه کامل ممنون میشم.
      و دوستان یک سوال چطوری ترجمه ها تایید میشن؟ اگر اطلاعاتی در زمینه ترجمه وردپرس دارید لطفا با من به اشتراک بگذارید...