رفتن به مطلب

پیشرفتم سایتم چطوره ؟

samirhm

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من بعد از سایت ، دانلود بازی و نرم افزار اندروید که اسمش downlloadha.com بود و حدود 500 هزار تومن خرجش کردم و آخرشم هیچی ک هیچی ، یک سایت جدید زدم (لینک در امضا هست) که فقط 3 هزار تومان پول دامنه رو دادم ، و هاستم که از یک سایت خوب گرفتم که برای پیشرفتش داره هاست پولی سی پنل رو با 5 گیگ فضا و 100 گیگ پهنای باند ، رایگان میده :mellow: (هاستش از این رایگانای بد نیست ، پولیه ولی برای پیشرفت سایتش داره رایگان میده ) ، تجربه هایی که در سایت قبلی بدست آوردم ، روی این سایتم پیاده کردم ، و سئوی این سایت کاملا با خودمه(تا حالا اصلا سئو رو یاد نگرفتم ، خودم از خودم سئو میکنم :D)  ،  سایت من رو الکسا از روز 1 ابان شناخت در 29 روز رتبه خوبی رو بدست آوردم و اونجوری هم که گوگل انالیز میگه بیشتر روزها ، روزی بالای 60 الی 70 تا کاربر از طریق ارگانیک سرچ ، وارد سایتم میشن !

رتبه الکسای سایتم هم از شماره 1 یعنی 1 ابان تا شماره 29 یعنی 29 آبان(به صورت عکس تکی) در لینک زیر هست میتونید دانلود کنید

دانلود

خلاصه میخواستم بدونم که آیا سایتم پیشرفت خوبی داشته ، تا الان ؟ ممنون میشم اگر نظرتون رو بگید :lol:

ویرایش شده توسط samirhm
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، samirhm گفته است :

سلام دوستان من بعد از سایت ، دانلود بازی و نرم افزار اندروید که اسمش downlloadha.com بود و حدود 500 هزار تومن خرجش کردم و آخرشم هیچی ک هیچی ، یک سایت جدید زدم (لینک در امضا هست) که فقط 3 هزار تومان پول دامنه رو دادم ، و هاستم که از یک سایت خوب گرفتم که برای پیشرفتش داره هاست پولی سی پنل رو با 5 گیگ فضا و 100 گیگ پهنای باند ، رایگان میده :mellow: (هاستش از این رایگانای بد نیست ، پولیه ولی برای پیشرفت سایتش داره رایگان میده ) ، تجربه هایی که در سایت قبلی بدست آوردم ، روی این سایتم پیاده کردم ، و سئوی این سایت کاملا با خودمه(تا حالا اصلا سئو رو یاد نگرفتم ، خودم از خودم سئو میکنم :D)  ،  سایت من رو الکسا از روز 1 ابان شناخت در 29 روز رتبه خوبی رو بدست آوردم و اونجوری هم که گوگل انالیز میگه بیشتر روزها ، روزی بالای 60 الی 70 تا کاربر از طریق ارگانیک سرچ ، وارد سایتم میشن !

رتبه الکسای سایتم هم از شماره 1 یعنی 1 ابان تا شماره 29 یعنی 29 آبان(به صورت عکس تکی) در لینک زیر هست میتونید دانلود کنید

دانلود

خلاصه میخواستم بدونم که آیا سایتم پیشرفت خوبی داشته ، تا الان ؟ ممنون میشم اگر نظرتون رو بگید :lol:

سلام

سایت قبلیتون رو یادمه ;) و راه‌اندازه سایت جدیدتون رو هم تبریک میگم.

به لحاظ پیشرفت هم بله خوبه، توی 1 ماه تونستین به بیست هزار ایران برسین.

فقط یه موردی هست و اون اینکه که از نظر ساماندهی سایت فیلم (مخصوصا خارجی و فیلم زبون اصلی) دیفالتش رو فیلتر کردنه مگر اینکه خلافش ثابت بشه :ph34r: واسه همین میگم حواستون رو حسابی جمع کنید که یه وقت به دردسر نیوفتین.

امیدوارم موفق باشید و روز به روز پیشرفت کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...