• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
mohammad hosein

بک آپ گیری از پوسته

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

من در مورد پوسته ام خیلی تلاش کردم و سئوش رو خیلی بالا بردم.اما می ترسم از وقتی که یه هکر نا به کاری چِشش به سایت من بیافته و ...

خوب بگذریم.

من چطوری میتونم این پوسته ام رو که توش خیلی تغییرات به وجود آوردم دانلود کنم؟یعنی پوسته رو با همین تغییراتی که داره دانلود کنم نه پوسته ی اصلی.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

2 راه دارید : 1 - از فایل های پوسته در مسیر نمایش > ویرایشگر دونه دونه کپی پیست کنید که اصلا توصیه نمیشه

2- توی هاست در مسیر wp-content > themes پوسته تون رو زیپ کنید و آن را دانلود کنید

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون.

میشه بگید چجوری زیپ کنم؟آخه من خیلی کم به پنل سی پنل میرم ;)

فهمیدن .باید دکمه ی compress رو بزنم.

وقتی این دکمه رو میزنم ، یه پنجره باز میشه که چند تا گزینه توش داره و آخرش هم نوشته compress file (s) .من هیچ کدوم از گزینه ها رو نمی زنم و compress file رو می زنم.هیچ اتفاقی نمی افته.می شه بگید کدوم گزینه رو بزنم؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب یه گزینه رو انتخاب کن دیگه.مثلا .zip یا .gz و ...

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون.

میشه بگید چجوری زیپ کنم؟آخه من خیلی کم به پنل سی پنل میرم ;)

فهمیدن .باید دکمه ی compress رو بزنم.

وقتی این دکمه رو میزنم ، یه پنجره باز میشه که چند تا گزینه توش داره و آخرش هم نوشته compress file (s) .من هیچ کدوم از گزینه ها رو نمی زنم و compress file رو می زنم.هیچ اتفاقی نمی افته.می شه بگید کدوم گزینه رو بزنم؟

در حال حاضر به سی پنل دسترسی ندارم ،

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین همون گزینه gz هست.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگه زیپ کردید حتما زیر 5 دقیقه دانلود و حذفش کنید.

این یه نصیحت بود بعد نگید نگفتی....

* هکرها در کمین اند... :)

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

یا اگر با فایل منیجر بیشتر کار میکنید و یا FTP همون مسیر

wp-content-->themes برید و کل فایل های پوستتونو دانلود کنید.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام اگه زیپ کردید حتما زیر 5 دقیقه دانلود و حذفش کنید. این یه نصیحت بود بعد نگید نگفتی.... * هکرها در کمین اند... :)

از چه لحاظ مشكل امنيتي داره كه هكر بخاد يوز كنه ؟ شايد هم منظرتون دزديدن قالب باشه ...

در ضمن از كجا ميفهمه يه چنين لينكي وجود داره ؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

دقت کنید

1)اگه آدرس مکانی که پوسته وردپرس نصب میشه رو تغییر ندید این امکان هست که هکر زودتر پیداش کنه

2) توی یک تالار عمومی این مسئله مطرح شده و همه میدونند که ایشون کجا قراره فایل زیپ شده رو قرار بده

3) اگه اشتباه نکنم ایشون به نصیحت بنده توجه نکردند و ”پوسته آچار وب” که زیپ شده هنوز حذف نکردند.

* من هکر نیستما, این حرفهامم قوانین عادیه.....

فراموش کردم بگم بهتره بخشهای اضافی سایت رو برای کاربران غیر قابل مشاهده کنید.(کدش رو حفظ نیستم که بگم)

ویرایش شده در توسط xiiiah
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری